Příspěvky uživatele - babča

Molice ve skleníku, 22.6.2015
Jsem v pěstování ve skleníku úplný začátečník.Na paprikách se masivně vyskytly mšice a molice.Zkoušela jsem postřik Rock Efekt potom Decis Al a opět bez ůspěchu.Prosím poraďte co ještě můžu použít.Mám tam i okurky hadovky.Děkuji Jana
Co to je?, 6.10.2012
Je to rez hrušková.
Pochlubte se svými květinami vypěstovanými v roce 2012, 16.9.2012 Obsahuje fotku
Sundavilka
Sundaville, 8.2.2012
Na zazimované rostlině mi dozrály semena.Nevíte někdo kdy se vysévají?A jaká je úspěšnost vzejití?Děkuji za každou radu.Jana
Štěně a kotě, 12.10.2011
Doufám že, to u nás taky tak bude vypadat.Zatím je to jak box v lehké a těžké váze.A já dělám rozhodčí.
Štěně a kotě, 11.10.2011 Obsahuje fotku
Mám 5měsiční jezevčici a 2měs, kotě.Myslela jsem že seznámení bude v pohodě.Pes se ke kotěti chová jako ke hračce a dost drsným způsobem si "hraje".Přitom už žrali vedle sebe.Kotě se ani nijak výrazně nebrání, chová se apaticky, jen občas zaprská a... celý příspěvek >
Krmivo pro šteně, 29.7.2011
Konvalinko, moc děkuju za odpověď.Štěně je fenka jezevčíka a u nás moc velký výběr granulí není.Příští týden jdem na přeočkování už k našemu veterináři a tam se teda poptám.Zatím jsem koupila granulky s 75%masa pro štěnata.Zdravím Jana
Krmivo pro šteně, 28.7.2011
Pochlubit jsem se určitě nechtěla.Jen je na trhu spousta značek a né všechny jsou kvalitní.a pokud je tady diskuze i o psech, tak jsem chtěla znát názor chovatelů.
Krmivo pro šteně, 21.7.2011 Obsahuje fotku
Jaké je kvalitní krmivo pro štěně malého plemene?má teď 10 týdnů.Děkuji
Prosím o určení rostlinky, 16.7.2011
Lído, děkuji.Je to on.Jana
Prosím o určení rostlinky , 15.7.2011 Obsahuje fotku
Prosím o určení rostlinky ať vím co potřebuje
Durman, 27.1.2011
Vloni mi poprvé vyrostly semeníky na durmanu(andělské trumpety) a ted potřebuji poradit kdy semena zasadit.Zatím jsem jen množila z řízků.Děkuji
Identifikace pokojové rostliny, 27.1.2011
Děkuji.
Invaze , 26.1.2011
Ty mušky jsou smutnice.V substrátu se množí.Já s nima bojovala taky.Pomáhají žluté lepící desky na které se nachytají mušky.A na larvy pomáhá nechat vyschnout zeminu v květináči.Já si nakonec koupila parazitické hlístice které se přidají k zálivce a... celý příspěvek >
Identifikace pokojové rostliny, 26.1.2011 Obsahuje fotku
Zdravím.A jaký druh bromélie je tato?Kvetla od léta a teď už je květ téměř suchý.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika