Hruška Naschi



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?) 
27.5.2010 9:48

Byla jsem měsíc v lázních, tak jsem nemohla poděkovat za radu, Ella

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 36.173 (?), 17.8.2023 16:57
Prosím o radu můžu otrhat japonské hrušky trochou dříve než úplně dozrají jestli potom dozrají jako naše hrušky jinak je sežerou vosy děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 39.96 (?), 13.4.2018 19:24

Mám dotaz, opylují se dvě nashi Man san gil a Kun chan chu? Letos budou staré šest let a zatím neplodily. Ještě tam mám Konferenci, Salisburyho a Beru, ty rodí dobře, ale na oplení nashi to asi není. Prý willamska by mohla, ale jsem ve vyšší poloze, ta mi chcípla...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.141 (?), 14.4.2018 16:45

Odborna literatura uvadza Williamsovu ako dobry opelovac pre azijske hrusky.Na druhej strane je tu xy pestovatelov ktori maju jedinu odrodu azijskej hrusky, williamsovu nemaju a urody ano.Cize aj ta vasa Konferencia ktora je dobry opelovac by to mala zvladnut.

U azijskych hrusiek sa stava ze sa najdu obcas aj take dvojice ktore potrebuju specialneho opelovaca napr dvojica

Tsu Li a Ya Li potrebuju byt vysadene vedla seba koli opeleniu.Skor by som sa snazil dopatrat ci k tym vasim netreba nejaku specialnu odrodu ked ako uvadzate nerodia.Ak by to tak bolo stacilo by navrublovat do korunky azijskej takeho to opelovaca.Ale pokial viem taky man san gil rodi bezproblemovo aj inym, kto vie kde je vas problem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika