Pestujeme orchideje



host - 78.2 (?) 
11.12.2007 7:49, zobrazeno: 16375x

Zdravim, kde v okoli zlina nebo uh. hradiste se daji sehnat sklenene nadoby na vysadbu - do nadoby se vlozi drevene uhli a zaleje na prst vody a vlozi se rost. bez pudy - ciste koreny. Dekuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 198.153 (?), 13.12.2007 14:20

Tady se někdo díval na receptář. Já to viděl taky a přiznám se, že tomu moc nevěřím. Orchideje pěstuji více jak 10 let a nejvíce se mi osvědčily průhledné květináče. Jestli sežene a vyzkoušíte, tak dejte vědět, jestli se nejednalo jen o reklamní tah. Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 5.100 (?), 15.12.2007 10:20

Nebylo to v Receptáři, nýbrž v Loskutákovi, ale to je úplně jedno, mě to také velmi zaujalo. Mirku, čemu nevěříte? Sklenice je průhledná, což kořeny orchidejí uvítají, vždyť se pěstují i přivázané ke kousku kůry, takže taky nejsou zasazené v půdě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 198.153 (?), 18.12.2007 1:09

Tak to jsem se spletl. Já koukám na obojí. Mě tak ani nejde o skleněnou nádobu, jako o to, že by tam měla být na dně ta voda. Ty kořeny až prorostou až na dno, tak budou stále ve vodě a budou zahnívat. Tedy to je jen můj názor. Podle mě průhledný plast.květináč s drenáží není vůbec špatný. O půdu už vůbec nejde. Tuto neděli o orch. opět mluvili a to se mi líbilo více. Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
polle - (1) - 12.197 (?), 5.2.2008 10:47
Sklenene nadoby na pestovani orchideji jsou k dostani u jedne fyrmy v Pruhonicich u Prahy. Ovsem cena se pohybuje okolo 850,-Kc. Domnivam se, ze plne vystacuje i pruhledny plastovy kvetinac.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 160.7 (?), 9.4.2008 10:33

skleněné nádoby jsem koupil v Brně v Baumaxu za 28 Kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
janzkocicihoradku - (1) - 134.34 (?), 31.7.2008 10:27

Dobrý den, dáte mne prosím kontakt na tu firmu? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika