Olivovník



host - 6.52 (?)
27.5.2007 17:38
Prosila bych o radu kde se dá koupit olivovník? Stačí malý. Zkuste mi napsat mail na kinsczem@seznam.cz. Děkuji. Pöschelová.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host, 13.7.2005 14:36, zobrazeno: 66664x
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, jak se mám nejlépe starat o olivovník? Děkuji za radu.
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Vladko - (19), 10.1.2006 22:57
Olivovník ve své domovině kolem Středomoří, ale i jinde, vyžaduje typické středomořské klima. To znamená: Horké a suché léto, relativně studenou /i kolem nuly/ a mokrou zimu. Rozhodně to není rostlina do pokoje. Na jaře ji dát ven /nejprve do stínu a po čase na plné slunce/ a před příchodem mrazíků do chodby, světlého sklepa atd. Ale kde je chladno, 5-10 stupňů. Zalévat v létě přiměřeně a v zimě nepřelévat, nejsme venku ve Španělsku. Substrát propustný, zahradní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 202.26 (?), 24.10.2006 13:21
Dobrý den mám olivovník 2 rokem a tet po prvé nádherně kvete je obsypán květy,ale nevím jak dosáhnout toho aby mněl plody jestli musí mít k sobě jinou olivu?Kvete ružově tet v řínu je opsypán květy a nevím kdy se dá sestřihnout aby trochu zkošatěl jako se to dělá u jabloní a podobných rostlin.Tyto olivovníky mám 2 a mám je vypěstované z větviček které jsem dostala.Na internetu jsem toho moc nenašla co se týká olivovníku.Poradí mi někdo kdo ví jak nato.Děkuji      Internetová adresa je Slunce30@atlas.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 99.75 (?), 7.3.2007 0:20
možná že pěstujete Oleander :D
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 115.18 (?), 14.5.2007 20:40
To asi opravdu nebude olivovník ale oleandr.Olivovník kvete bílými květy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.52 (?), 27.5.2007 17:38
Prosila bych o radu kde se dá koupit olivovník? Stačí malý. Zkuste mi napsat mail na kinsczem@seznam.cz. Děkuji. Pöschelová.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.210 (?), 1.6.2007 17:25
Olivovnik si muzete koupit pres internet na adrese: www.zahradnictvikruh.cz, kde jej muzete zakoupit za velmi dobrou cenu:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 147.218 (?), 9.8.2007 12:28

Spoustu olivovníků mají teď v Hornbachu - mezi Pardubicemi a Hradcem Kr.

Stojí kolem 700,-- a je to stromek s koulí. Koupila jsem si ho na terasu a je krásný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.202 (?), 26.6.2007 19:12
Mam asi rok rostlinku olivovniku...dve:-) a neznam jeji stari, ale podle rychlosti rustu si troufam tipovat - stari rostliny 2 roky... vyska jeste neprilis zdrevnateleho stonku cca 30 cm. Rozhodl jsem se uz z takto male roslinky vytvorit rizky...myslite ze budu uspesny? Podle doporuceni mam rizky ve kvetinacich zakryte casti PET lahve a zde se, ze se zatim drzi...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 144.210 (?), 29.5.2007 10:33
Dobry den, mam olivovnik jiz temer rok a po celou dobu mi pekne rostl az do teto doby. Najednou mu zacaly schnout a opadavat listy a ja nevim cim to je. Je to jeste pomerne mlada rostlinka, mam ji umistenou na okne, aby mela dostatek svetla i cerstvy vzduch, take zalivku se snazim dodrzovat podle navodu. Jestli s tim ma nekdo zkusenosti, mohl by mi prosim poradit? Dekuji za radu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika