Vana jako záhon



JEFRSON - (1) - 168.21 (?) 
20.5.2016 20:59, zobrazeno: 7148x

Dobrý den, mám dotaz jestli je třeba vanu nějak upravit (provrtat?) když ji chci použít na zahradě jako "záhon". Zapustit do země a pěstovat tam "něco do polévky ;-) " nebo zkrátka něco. Třeba bych tím zabránil krtovi jeho činnost, která mně zatím odrazuje od klasického záhonu, neboť je opravdu aktivní... :-(A doma mám starou vanu, tak mně to napadlo... Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 235.80 (?), 21.5.2016 8:30

Jestli vana odtok má (klasika - litinová), pak na dno postačí drenáž; pokud odtok nemá (ještě "klasičtější - pozink, ale to si nejsem jist, zda má či nemá), pak ano, provrtat a na dno dát drenáž.

Asi ani Váš aktivní krtek do vany nevyleze, takže řešení pro pěstování "něčeho do polévky" by to mohlo být.

"Nový život staré vany" yes

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika