Tulipány



Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?)
14.2.2012 15:01

Dobrý den Honzo, cibule sázím do klasických truhlíků (já mám terakotové). Já osobně hloubku moc neřeším, v truhlících je dávám asi doprostřed. Cibule si dejte tak hustě, jak chcete mít hustě osázený truhlík. A jak píše Brasica, jakmile bude po mrazech, klidně bych truhlíky či nádoby vystrčila ven. Kbelíky si klidně nechte na rajčata:). Marcela

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 76.254 (?), 14.2.2012 14:31

Děkuju za reakce, Marcelo, jak píšete, že jste sázela tulipány do truhlíků, jak hluboké ty truhlíky máte? Někde jsem zde četl, že nádoba by měla být minimálně 30 cm hluboká a cibulka by měla být 10 cm pod zemí. Dát je do truhlíků by bylo o.k., ale mám jen klasické 60 cm dlouhé na muškáty, nejsou moc hluboké. Když to nepůjde do těch mých truhlíků, píchnu je do "kbebíků" 20 lt co mám připravený na rajčata. Cibulky vedle sebe, ale aby se nedotýkaly, jsem se taky dočetl... Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marvella - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (820) - 35.114 (?), 14.2.2012 15:01

Dobrý den Honzo, cibule sázím do klasických truhlíků (já mám terakotové). Já osobně hloubku moc neřeším, v truhlících je dávám asi doprostřed. Cibule si dejte tak hustě, jak chcete mít hustě osázený truhlík. A jak píše Brasica, jakmile bude po mrazech, klidně bych truhlíky či nádoby vystrčila ven. Kbelíky si klidně nechte na rajčata:). Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika