muškáty



eD - (22)
2.6.2003 12:25
Nevím, jaké máte muškáty. Já mám převislé i "obyčejné". Hnojím Kristalonem. Než nasadí květy, jednou týdně Kristalonem "start", po nasezení poupat hnojím převislé Kristalonem "plod a květ" 2x týdně, a "normální" 1x týdně. Nestěžují si, a já jsem spokojená, jak kvetou... Přeji úspěch...
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Myšák - (2), 2.6.2003 11:31, zobrazeno: 15830x
Prosím o radu.Nekvetou mi muškáty.Přihnojuji.V místě nasazení květu vyrůstá list.Nejde o zdegenerovanou rostlinu?
Děkuji.Jurenková
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
eD - (22), 2.6.2003 12:25
Nevím, jaké máte muškáty. Já mám převislé i "obyčejné". Hnojím Kristalonem. Než nasadí květy, jednou týdně Kristalonem "start", po nasezení poupat hnojím převislé Kristalonem "plod a květ" 2x týdně, a "normální" 1x týdně. Nestěžují si, a já jsem spokojená, jak kvetou... Přeji úspěch...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Myšák - (2), 2.6.2003 12:41
Děkuji za radu na hnojení.Já mám problém v tom,že muškát na květ vůbec nenasadí-místo květu "palist".Volala jsem prodejci a ten mi sdělil,že se musí rostlinky zaštipovat.Domnívám se však,že by měly samovolně kvést-při zajištění standartních podmínek(zálivka,přihnojování,odstraňování odkvetlých částí)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
eD - (22), 3.6.2003 17:08
Myslím, že by muškáty měly celkem přirozenou cestou (tedy i bez hnojení) začíst kvést, a samozřejmě, že květy, které už usychají, je třeba opatrně odlamovat. Pak bych asi zkusila ukázat rostlinu v nějakém zahradnictví a ptát se po příčině... Držím palce...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 114.238 (?), 9.7.2006 21:49
Já měla loni podobný problém, muškáty měly jen listy a zjistila jsem, že jsou přehnojené! Listy byly velké, muškáty rostly, ale nekvetly. Letos hnojím jednou za 14 dní slepičákama a jsou ok. Míša.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 28.98 (?), 20.2.2006 17:53

jak přezimujete pnoucí  muškáty?Já je mám na chodbě a teď v ůnoru mám slábé nitěnky , mám je nechat ,nebo je mám zastříhnot?Prosím o radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 112.65 (?), 22.2.2006 20:02
Muškáty přes zimu zalévám opatrně a výhony,které jsou slabé a vytáhlé zaštipuji.Přesazuji je v březnu do truhlíků a do května krásně zakoření,jestli se hodně rozrůstají tak je ještě zaštipuji, udělají hodně postraních výhonů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 152.185 (?), 8.7.2006 11:20
prosím o radu,cím  osetrit muškaty zacaly me hnednout listy a usychat kvety zustavaji jen stonky.Zalevam je a hnojim pravidelne a nevim co se me s nima stalo ,za radu predem moc dekuji Blanka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika