Plastová nádrž v kleci - montáž do země, napojení



Barry - (1) - 26.140 (?) 
6.9.2012 13:38, zobrazeno: 13322x

Dobrý den, prosím o radu ohledně zakopání plastové nádrže v kleci včetně řešení přívodu vody z okapu, případně řešení přepadu, a následně čerpání z nádrže.

Nádrž jsem již pořídil, ve forum jsem si našel jak ji vyčistit, ale zatím jsem nenašel jednoznačně nejoptimálnější způsob, jak nádrž obezdít, obetonovat, atd. Prosím o radu, případně odkaz na jinou diskusi, kterpou jsem případně přehlédnul. Děkuji Barry.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 65.196 (?), 11.10.2012 15:48

Nadrz je v kleci proto, aby byla smonosna. Da se tedy vyndat z klece a obezdit. Pripadne dat do zeme i s kleci a udelat kastli okolo ni. Pokud chcete obetonovat, tak pouze kdyz bude naplnena vodou, jinak by se splacla.

Privod vody bych resil trubkou to nalevky, a cerpal tez z nalevky. Bud ponorkou nebo normalnim cerpadlem. Pokud chcete mit echt vztuneny prepad, tak dejte nad nadrz kus kanalizacni trubky s vyvodkou. TIm zvysite hrdlo a mate i prepad ;-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 11.10.2012 17:42

A proč ji chcete obetonovat, když je v kleci?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.101 (?), 11.10.2012 20:50

mám tři za sebou jako septik, napouštěl jsem je vodou a zároven obsypával pískem, navrch jsem dal netkanou textílii a PZ desky, a nakonec zámkovku, jezdím to pom i osobákem, vše OK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 57.57 (?), 12.10.2012 19:39

soused ma 2 nadrze. Posadil je na vybetonovanou desku, nic extra. Pote obsypal slepicim betonem, nahoru hlinu. Do prvni vede svod ze strechy, vrchem, nadrze mezi sebou spojeny dole u dna a nahore asi 100mm flexi hadici, ze druhe nadrze je prepad do trativodu. Cerpa ze druhe nadrze. Akorat cerpadlo mel z Lidlu a po roce udajne odeslo do vecnych lovist...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Kohba - (21) - 31.24 (?), 9.6.2013 17:48

Nemáte prosím radu, jak a čím ty nádrže spojit? Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika