Merak na mereni vlhkosti pudy?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 107.243 (?) 
21.4.2015 10:03

Já chápu, o co vám jde, ale se stromkami bych si takovou hlavu nedělal. Čas od času je prostě zalejte, když nebude dlouho pršet, tak trochu častěji. Speciální měřák bych kvůli tomu asi nekupoval, stromky nejsou tak náchylné jako třeba trávník. A to myslím na sucho i mokro - vloni se mi třeba stalo, že jsem odjel na dovolenou, a když jsem se vrátil, byl trávník naprosto přemokřený. Závlahový systém totiž zaléval podle nastavení, ale téměř celých deset dní pršelo. Raději jsem si letos koupil senzor vlhkosti Precision, abych předešel dalším nepříjemnostem. Je to pořád menší investice než do nového trávníku :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 17.210 (?), 21.4.2015 12:48

Existuje nejaka stranka ktora presne eviduje spad zrazok na uzemi SR?...si nerobim dennik. Po kolkych dnoch sucha zhruba odporucate zavlazit stromky?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Dasty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (311) - 245.29 (?), 3.5.2015 8:03

Tak ten senzor deště je snad samozřejmost u automatické závlahy.Já mám u závlahy senzor kde se dá nastavit i za jak dlouho má znovu spustit závlahu podle rychlosti vysušení půdy.A je včetně teplotního čidla, které při teplotě pod 3°C také nezavlažuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 35.93 (?), 11.5.2015 9:07

"Merak na mereni vlhkosti pudy" se jmenuje "Tenziometr" a vypada napr. takto nebo takto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
killeriq - (1) - 212.1 (?), 27.5.2015 12:50

merak na svetlo, ph a vlhkost ...mam to doma celkom fajn, myslim ze to splni Vase poziadavky :)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika