Čerpadlo Rob-2



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
      
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?) 
18.5.2009 15:06
Za sebe mohu říct, že mám s ROB 2 dobré zkušenosti a křápem bych jej nenazval. Čerpadlo je vyráběno v Českých Budějovicích, takže v mém okolí je celkem používané. Jako u ostatních kloudnějších výrobců se mění pouze membrány. Viděl jsem pouze 2 čerpadla, která po létech shořela, a to proto, že jela spousty hodin denně. Po převinutí motoru, které výrobce nabízí, fungovala dál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 149.89 (?), 19.5.2009 17:01
tak jsem objednal přímo z Českých Budějovic zítra dojde, uvidíme třeba budu spokojený
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.212 (?), 19.5.2009 17:34

Výrobců, nabízejících na pohled takřka totožné čerpadlo na stejném principu je řada.
   Ve shodě s p. Ivanem na mě příspěvek zadavatele taky působí jako reklama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 116.69 (?), 22.8.2009 13:10

Dobrý den, já čerpadlo Rob také měl a celkem dobře mi sloužilo. Ale tesně po uplynutí záruční doby mi shořelo a to jsem ho používal jen o víkendech na zavlažování. Nedávno jsem koupil čerpadlo Marina SKM 1000, které je úplně stejných parametrů. Nicméně cena byla o polovinu nižšší... Zatím slouží výborně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 172.40 (?), 16.3.2010 11:59

Malá poznámka k čerpadlu SKM 1000

SOI » Nebezpečné výrobky » Národný trh SR » Nebezpečný výrobok - ponorné elektromagnetické vibračné čerpadlo, typ SKM 1000

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 103.206 (?), 29.4.2012 13:01

dobrý den, já vlastním čerpadlo Rob-2 10 let a nemůžu si stěžovat ani jedna oprava, až nyní už slábne a tak sháním nové, ale zde se dočítám že lze vyměnit membránu - nevím zda to píši dobře, moc tomu nerozumím, ale nevím která firma by mi tuto opravu provedla a hlavně za jakou cenu, aby se to finančně vyplatilo, ale malyš při dodržování pokynů výrobce - dobrý. zdravím Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 149.89 (?), 20.5.2012 21:17

před 3 lety jsem založil toto vlakno a dnes je tomu přesně na den 3 roky co jsem si na poště vyzvedl ROB-2, dnes nejspíše zhořelo, cca pul roku po koupi šlo na reklamaci, bylo na zaruku spraveno. takže jeto pěkný křáp

čerpal jsem sice železitou vodu, ale bez nečistot

předtím jsem měl RUCHE 1NG které vydrželo 6let ROB 2 vydržel 3 roky

teď uvažuji o koupi HECHT 3601 technické udaje s cenou o 1000,- Kč míň než ROB-2...

ROB-2
ROB-2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 235.54 (?), 21.5.2012 12:41

Dobry den, mam Hecht a je super.Tlaci vudu ze studny jako fik a druhy z nadrze na destovku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 22.5.2012 7:48

včera jsem zakoupil hechta a vyčerpal behem dne z 5.5m hloubky a dále v 35m hadici přes 700l vody, čerpá stejně jak ruche nebo rob.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.13 (?), 24.5.2012 17:02

Jelikož se blíží vrtání studny koupil jsem čerpadlo RUCHE NG1,jelikož má prý možnost ponoru až 10m do vody, oproti RUCHE 2T(5m),teď zjišťuji, že u čerpadla ROB2 píšou že max. ponor čerpadla - není omezen!! Tak teď nevím, zda jsem udělal chybu, nebo to vydrží i více.Děkuji za případnou odpověď uživatelů čerpadla RUCHE NG1.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika