Čerpadlo Rob-2



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 60.38 (?) 
27.5.2012 15:30

Takže sem se ptal souseda, má vrt 27m hluboký a v něm má čerpadlo RUCHE 1NG.Čerpadlo má cca 3m nad dnem, takže víc než se udává v technických údajích o čerpadlu(10m od hladiny),Koupený má čerpadla 2 a když je jedno vys...,tak ho vymění za druhé, a první opraví.Toto mi potvdil i kamoš z práce, Čerpadlo RUCHE 1NG a vrt 30m a čerpadlo ponořené přes 20m od hladiny a vše funguje.Čerpadlo RUCHE 1NG a ROB 2 jsou ůplně stejné, akorát jiný výrobce, takže taktika na zákazníky s výškou ponoru pod hladinu... jinak prý 1x za rok je čerpadlo RUCHE 1NG v akci v HORB...,BAUM...,nebo BAUHA... v akci za 990kč vč 25m kabelu, za tuto cenu ho nekoupím nikde na netu.Čágo belo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 149.89 (?), 29.6.2012 23:10

HECHT opravdu nezklame! mesíc v provozu a je asi po něm, zítra to jdu reklamovat, motor vynechava a po chvilce vypne uplně, po chvilce se opet zapne zase zacne vynechavat apk se opet vypne, pokud tohle čerpadlo vyreklamuju nejlepe aby vratily peníze tak je nechci už nikdy videt jeto 3 a poslední ks tohoto typu mel jsem RUCHE, ROB a ted HECHT a konec!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 17.7.2012 13:18

reklamace probehla bez problému dostal jsem nové. snad vydrží delší dobu nebo at se pokazí jeste 2-3x a dostanu zpet penize

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.89 (?), 1.8.2012 18:00

takže po tydnu opět reklamace s jinou zavadou a mám potvrzené z obchodu kde je prodavají že jsou stím stale vetší a vetsí problémy a přestanou je prodavat ono to je asi tak se vsím od hechtu jak jsem zjistil...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 12.166 (?), 13.8.2014 6:28

Pokud mohu hodnotit, tak tomuto výrobku od firmy ROB dávám ze škály hodnocení 1-10 mých -5.Materál membrán je nevyhovující, spojovací materál nevhodný, funkčnost krátkodobá, konstrukčně celkově zfušované.Záruky nejsou uznávány, firma vystupuje arogantně a vydělává na náhradních dílech a poštovném.Dle mého pochvalné články pocházejí od prodejců.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 244.2 (?), 10.6.2014 16:41

Jaké převinutí motoru u vibračky s membránou? Co to plácáte za nesmysl. Aby to mohli převinovat nesmělo by být vinutí zalaminované v praskyřici a pak by byl problém, které Ruche a jiné nemá  = zatečení vody průchodkami mezi vinutí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 183.14 (?), 27.12.2012 12:50

Ano - mám dlouhodobou zkušenost ale ve své třídě je nedostižné proti těm všem "krámů" jako Ruche a Hechty... a pod.

Pokud dodržíte základní podmínky - čistá voda a doba chodu a netlakovat do zavřeného - tak musí vydržet...  popřípadě s tlakou regulací kterou výrobce doporučuje... všechny mínusy co tady vidím je o lemplovský obsluze či instalaci...(jako chod bez vody a pod...)  - mám ho ve studni 6 let - obsluhuje několik zahrádek a velký bazén - jen jednou jsem měnil sací ventilek a silentblok za dvě stovky a jinak běží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 192.242 (?), 13.8.2014 17:35

podla technických parametrov je to čerpadlo maximálne použitelné na prečerpanie 1 vedra vody. Neviem za kolko sa predáva, ale viac ako 20€ by som zan nedal. Ked uverím výrobcovi a budem brat maximálny prietok, tak to mám 1440 l/hod, čo je na polievanie velmy mierne povedané podpriemerne málo. Keby dalo 3000 tak poviem, že je použitelné so značnými výhradami-musíte mat dost času a trpezlivosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika