Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak si tak brouzdám po intrernetu a hledám vozíky na hadice, na internetu je jich docela dost, až jsem z toho celá zmatená. Mimochodem moc děkuji za rady, hadici mám a o její kvalitě toho moc nevím, zatím bych ji chtěla použít na vozík, není to ta průsvitná, která se prý často zalamuje a voda neteče. Je silnější,  tím myslím tloušťku stěny, pokud se týká průměru je to 3/4". Už vím, díky Vaší radě, že nemám kupovat ty nejlevnější vozíky, ale nevím zda se rozhodnout pro plastový nebo kovový, jaké mají přednosti a nedostatky? Také jsem si prohlížela vozík Gardena rool-up /pěkně drahý/, přesto máte ho někdo? Jak funguje a jaké s ním máte zkušenosti? Těším se na Vaše příspěvky a děkuji J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika