Zahradnictví Spomyšl



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10093) - 70.240 (?)
18.3.2019 16:25

K tomu, co jsem napsal, bych ještě dodal velice trefnou hlášku od jednoho pána, že totiž ty broskvoně původem ze Středomoří, co proává Spomyšl, by bylo lépe naházet na hromadu a zapálit, než je prodávat. Zase to jsou ale sorty ne zcela běžně dostupné. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
         
host - 230.39 (?), 16.3.2019 16:10

Zdravím, povšiml si taky někdo že se ve Spomyšli zřejmě zbláznili?

Naskakují dvoje úplně stejné webové stránky, lišící se pouze koncovkou (cz a de), úplně stejná grafika, jiná nabídka stromků, dvě různé firmy v obchodních podmínkách, ale stejná "fyzická" adresa provozovny ve Spomyšli. 

Nakupoval tam někdo teď nedávno, aby řekl která z adres/společností funguje?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4475) - 38.136 (?), 16.3.2019 17:52
Mně se tedy podařilo vygůglovat jen s koncovkou.cz. Objednával jsem ovocné stromky vloni i letos (dnes jsem letošní sázel). A mohu doporučit. Krásné, silné, svěží a dobře označené!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 230.39 (?), 16.3.2019 18:32

Já googlila odrůdu, nejdřív skladem, za pět minut nemají skladem, za deset minut mají, za patnáct minut nemají.. Jak říkal Šimek s Grossmanem s tím zavináčem na oknem: "když se to opakovalo po desáté, začalo mi to být nápadné"...

Jsou funkční dvoje stránky, ty první, staré, Ekofarma Ledčice, kocovka "de" se tváří že mají tuny a tuny věcí a normálně fungují, jen v posledním bodě nejde odbouchnout objednávka (asi naštvou hodně lidí, ukazuje to 70 - 90 lidí online právě vybírá).. Druhé stránky s koncovkou "cz" kde mají přebráno a nic moc výběr, je nová právnická osoba založená na podzim 2018.. Takže zřejmě změna majitele, s Ekofarmou Ledčice v minulosti taky dobré zkušenosti, teď se ukáže co s tím udělají noví majitelé.. 

Je-li někdo kdo u nich nakoupil od září 2018, ať prosím hodí reference...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10093) - 70.240 (?), 18.3.2019 13:09

Spomyšl má různé dodavatele, takže kvalita je různá. Například, když má Spomyšl nebo Ostroh něco z Plantexu, tak byla kvalita vždycky na úrovni. Ty broskvoně z jižní "ciziny" jsou ze Spomyšle o dost horší. Mluvím za sebe. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.3 (?), 18.3.2019 13:31

Právě mi ze Spomyšli přišel balík (Merkur, Angold, bílý a červený rybíz).

Co jsem si vybral - spoléhal jsem se na to že ještě není nával plné sezóny - a co jsem si vybral, to jsem dostal. Stromky i rybíze sice menší (oproti místnímu osvědčenému školkaři, u něhož jsem v této době bral Sirius, admirál a maliník Polku), ale schopné, kořeny pěkné, svěží, mokré po sestřihnutí zdravé. Nalomené 3 tenké větévky asi přepravou, ale ničemu to nevadí, stejně bych je odstranil. Kvůli přepravě (velikosti balíku) trochu zakráceny výhony, ale ještě zbylo dost prostoru na tvarovýní korunky a i odebrání roúbů. Nenarašené, pupeny neolámané. Od objednávky do info o odeslání 3 dny, od odeslání do obdržení na 3. den (jeden den zpoždění z provozních důvodů avizoval GEIS).

Celkově spokojen - předtím jsem nikdy přes e-shop stromky nekupoval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.39 (?), 18.3.2019 14:41

ad broskvoně a dodavatelé, teď mi došlo že když jsem objednala něco, co mají v celém česku a slovensku v nabídce jen oni a kohaplant (který zde má dost nedobré reference), tak asi berou od stejného dodavatele a mám se na co "těšit".. 

od koho bere kohaplant asi nevíte, že..? další kdo má stejné odrůdy v nabídce je litevský Zagares sodai.. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10093) - 70.240 (?), 18.3.2019 16:25

K tomu, co jsem napsal, bych ještě dodal velice trefnou hlášku od jednoho pána, že totiž ty broskvoně původem ze Středomoří, co proává Spomyšl, by bylo lépe naházet na hromadu a zapálit, než je prodávat. Zase to jsou ale sorty ne zcela běžně dostupné. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.12 (?), 2.4.2019 14:34

Tak, stromky co jsem si objednal asi nepřijdou, již nejsou v nabídce.

Bylo by fair alespoň poslat e-mail, že se nemám na nic těšit a honem nakoupit jinde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10093) - 70.240 (?), 2.4.2019 15:01

Zavolejte si tam. Neměl jsem nikdy problém domluvit se jak s paní N. ve Spomyšli, nebo s paní V. v Uherském Ostrohu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 92.212 (?), 4.11.2019 6:19

Myslím, že to zahradnictví "jede s kopce". Pomalu, ale jistě. Zejména se to týká e-shopu. Nic nezaručují, ochota, vstřícnost minimální. Ještě před rokem nic nebyl problém. Teď třeba zaplatit a osobní odběr u nich druhý den - nejde. A toho je víc.            Kvalita taky nic moc. Ceny neúnosně rostou, ale vůbec ne přímo úměrně s kvalitou jak rostlin, tak služeb, ochotou. Nezájem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika