Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Právě mi ze Spomyšli přišel balík (Merkur, Angold, bílý a červený rybíz).

Co jsem si vybral - spoléhal jsem se na to že ještě není nával plné sezóny - a co jsem si vybral, to jsem dostal. Stromky i rybíze sice menší (oproti místnímu osvědčenému školkaři, u něhož jsem v této době bral Sirius, admirál a maliník Polku), ale schopné, kořeny pěkné, svěží, mokré po sestřihnutí zdravé. Nalomené 3 tenké větévky asi přepravou, ale ničemu to nevadí, stejně bych je odstranil. Kvůli přepravě (velikosti balíku) trochu zakráceny výhony, ale ještě zbylo dost prostoru na tvarovýní korunky a i odebrání roúbů. Nenarašené, pupeny neolámané. Od objednávky do info o odeslání 3 dny, od odeslání do obdržení na 3. den (jeden den zpoždění z provozních důvodů avizoval GEIS).

Celkově spokojen - předtím jsem nikdy přes e-shop stromky nekupoval.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika