Zahradnictví Spomyšl



host - 39.2 (?)
5.4.2017 21:07

M9 bych vyhodil, potřebuji odolnější MM106.

Pěstuji na okraji Brna, kde je sucho a mizerná půda.

často si kupuji na internetu stromek právě kvůli podnoži, protože potřebuji odolnější podnože, které se v normálních obchodech moc nevyskytují.

Třeba nyní sháním slivoň a u nás je mají pouze na Julienu nebo ZR, a tyto podnože vyžadují vlhko. Pokud se na internet utnou a pošlou mně taky Julien nebo ZR, tak je to na nic.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 222.98 (?), 29.10.2016 22:57

doporucuji kazdemu se podivat na skutecne zahradnictvi, Ja obj, pouze v ověřeném obchodě kde mne obslouží česky mluvící obsluha se znalostmi o prodávanem zbozi.tolik stromů a v téhle kivalite jsem nikde neviděl.A obsluha super.A žádná drahota vzhledem k velikosti roslin.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 103.236 (?), 30.10.2016 6:52

no zalezi co si predstavujete pod pojmem skutecne zahradnictvi, treba ja si pod tim predstavim to, ze si vetsinu sortimentu sami vyprodukují, ne překupují, což je asi tento případ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.38 (?), 5.4.2017 19:43

Dnes zo Spomyslu dorazil vinic Regal seedles. Krasny, zdravy, nadherne korene... v podstate bez problemov, aj ked som par dni cakal (bolo uvedene, ze nie je skladom, takze ok). Cena za dopravu na SK dokonca nizsia, ako ponukaju mnohi tunajsi predajcovia! Spokojnost, aj ked par logistickych veci by sa dalo vyriesit (ako uvadza p. Vyslouzil), ale kedze na nete kupujem neustale, nie je to nieco, co by bolo nadpriemerne sokujuce..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 39.2 (?), 5.4.2017 20:59

Spomyšl má pěkné internetové stránky, dokonce mají udanou i podnož.

Třeba Na Zázvorce se s podnoží neobtěžují.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 19.4.2017 14:26

Spomyšl má pěkné internetové stránky, dokonce mají udanou i podnož.

To je pravda, udávat podnož by mělo být samozřejmostí. Otázkou je, můžeme-li jim věřit. Třeba u Dabrovické švestky mají napsanou podnož mahalebku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 97.18 (?), 13.2.2017 10:06

Chtěla jsem si objednat 4 ovocné stromky a 3 zimolezy v celkové hodnotě přes 1200,- Kč. Bohužel objednávku nezašlou společně, ale ve dvou balíkách, což znamená dvakrát poštovné.

Vzhledem k tomu, ze každé poštovné je v hodnotě dalšího ovocného stromku, tak se mi to nevyplatí, platit každou zásilku zvlášt. 

Paní na telefonu mě řekla, ze s tím nic neudělá a že jí nevadí, když tedy o zakázku přijdou. Asi mají penež dost, v tom případě raději udělám koupí radost někomu, kdo si zákazníků váží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 37.229 (?), 5.3.2017 16:09

Tak jsem si poprvé u nich čtyry prostokořenné stromky objednal už v únoru a byli celkem rychlí až na tu dopravu Geis co si do sledování zásilky na netu kildně napsala Nezastižen aniž by se obtěžovali ke mně zajet a další dva dny jim trvalo doručení -  tak tři stromky byly v pohodě a u jedné jabloně mi poslali špatnou podnož, místo mm106 tak m9 což je teda sakra rozdíl. Strčil jsem ji nakonec před dům a ne do sadu, tam si seženu asi jinde.

U zboží tam mají napsané třeba dvě podnože, tak to jsem neobjednával, aby mně neposlali slabší a stejně, ikdyž tam bylo jenom mm106 tak mám smůlu, ale jinak dost silné, velké a supr kořeny smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 39.2 (?), 5.4.2017 21:07

M9 bych vyhodil, potřebuji odolnější MM106.

Pěstuji na okraji Brna, kde je sucho a mizerná půda.

často si kupuji na internetu stromek právě kvůli podnoži, protože potřebuji odolnější podnože, které se v normálních obchodech moc nevyskytují.

Třeba nyní sháním slivoň a u nás je mají pouze na Julienu nebo ZR, a tyto podnože vyžadují vlhko. Pokud se na internet utnou a pošlou mně taky Julien nebo ZR, tak je to na nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 227.141 (?), 6.4.2017 7:58

23.marca objednané stromčeky, pekne a vlhké korene,, zásielka prišla do týždňa, som spokojná, poštovné na Slovensko 7,15€. Prvá o objednávka u tohto predajcu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 228.74 (?), 19.4.2017 16:16

Jeli jsme tam osobně nakoupit ovocné stromky, pán na place nám kompetentně pomohl, nesnažil se za každou cenu všechno prodat a i nás odradil od nějakých ne-úplně-dobrých nápadů, kdy bychom tam nechali o několik stovek víc. Takže za mě na jedničku.

Známá si ve Spomyšli online objednala cibuloviny. Přišly, všechno ok, no a teď na jaře vyrostly a jsou to jiné odrůdy. Celé barevné schéma výsadby je kvůli tomu špatně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika