Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Potřebovala jsem více různych druhů borůvek a v zahradnictví Spomyšl měli v této době největší výběr druhů z těch, které jsem chtěla.     Před odesláním objednávky jsem si přečetla tuto diskuzi a velmi váhala, jestli ji mám poslat. Nechtěla jsem ale čekat další rok nebo platit několik doprav u různých dodavatelů, tak jsem objednávku s pochybnostmi odeslala. Poslala jsem ji 26.4.2017 v 11 večer. Hned v noci přišlo potvrzení objednávky a druhý den zpráva, že rostliny budou doručeny v pátek 28.4. t.j. dnes. Dopoledne skutečně balík přišel a to s pečlivě zabalenými a popsanými rostlinami, které jsou tak vzrostlé, jak jsem za tyhle peníze vůbec nečekala. Vše podle objednávky. Za stejnou cenu jsem kdysi koupila u Starkla borůvky třetinové velikosti.     Proto bych doporučila tomu, kdo tu spílá zákazníkovi, který má rovněž dobrou zkušenost, aby sděloval jen své zkušenosti a nezpochybňoval jiné. Já bych po dnešku mohla zahradnictví Spomyšl vřele doporučit.  Helena

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika