Příspěvky uživatele - monica

Acer palmatum Atropurpureum, 13.4.2007 Obsahuje fotku
tak mám radost, po třech dnech se javor oživil a to proto, že jsem ho přesadila do květináče se zeminou pro rododendrony s trochou perlitu, zvadlé lístky se narovaly a utužily, přes noc ho schovávám v garáži kvůli teplotním výkyvům a přes den je v... celý příspěvek >
Acer palmatum Atropurpureum, 6.4.2007
je fakt, že jsem ho nedávno koupila a zasadila už takto narašený
Objednávka od Starkla, 6.4.2007
zajímalo by mne do jaké zeminy jste ho vysadila a proč Vám tedy uschnul a po té zahynul, mám totiž nyní stejný problém, a ten druhý poslaný Vám vydržel? díky (to byl dotaz pro paní ze dne 31.10.2006)
Acer palmatum Atropurpureum, 6.4.2007 Obsahuje fotku
neví někdo proč mi lístky javoru uvadají? má zeminu písčito-rašelinovou se štěrkovým podložím, chráněn při východu slunce, až na to polední toho moc dobře chránit nejde, listy byly pěkně červené, ale teď  tmavnou až do hněda, kdo pomůže? že by... celý příspěvek >
kultivar - zakrslý smrček, 6.4.2007 Obsahuje fotku
Nevěděl by někdo proč se na tomto smrčku tvoří hnědě jehličí a pak následně opadá, tak to dělá už od loňského léta, žádného škůdce jsem si nevšimla a při suchém počasí ho zalévám, jednou jsem ho přihnojila Kristalonem pro kultivary, nevím si rady, a... celý příspěvek >
katalog starkla, 30.3.2007 Obsahuje fotku
To jste mě všichni moc potěšili, samé nepříjemné zkušenosti se Starklem, mě teď přišly borůvky Heidi a javor dlanitolistý, všechny rostliny vypadaly solidně, borůvky - pěkné malé keříky a javůrek už rozvětvený s červenými lístky, zasadila jsem je do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika