Lumigreen



host - 187.243 (?)
14.6.2020 8:57
Dobry den, mam cerstvou zkusenost. Objednala jsem si popinavou ruzi - sazenice dost draha, ale dobre. Dopravce na vyber jen jeden - takze vlastne jinou moznost a za jine penize nemate. Reknete si, ale jo... Po doruceni a otevreni krabice (uz pri predani koukali listky z boku) jsem zjistila, ze kvetinacek s rostlinou je na lezato. Nijak nezajisten proti volnemu pohybu v krabici, jen v igelitu. Hlina vysypana do krabice, listy pomuchlane a hlavne ruze nalomena. Vse jsem nafotila a poslala jim to. S velkymi omluvami, pry posilaji jinou rostlinu. Ale - tu puvodni (chudinku) mam predat zase dopravci! Je to priserne! Dalsi cesta ji dorazi! Emailovala jsem jim a navrhovala, at mi na dalsi rostlinu co tedy poslou jako nahradu daji 50% slevu. Uz mi nikdo neodpovedel. Takze ani nevim, na kdy mam kvetinu zabalit na cestu zpet. V patek mi jen prislo od prepravni spolecnosti, ze prebrali zasilku a termin doruceni upresni! V patek!!! Takze Lumigreen vyslal dalsi nahradni rostlinku s vedomim, ze bude o vikendu lezet nekde v depu? Tak to je parada!! Jsem zvedava v jakem stavu dorazi tato. Meli by se stydet. A hlavne, kdyz k tomu nemaji vztah, nemeli by se zabyvat prodejem zivych rostlin!! MJ
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 131.34 (?), 24.7.2018 17:06, zobrazeno: 26728x

Máte někdo zkušenosti s dodávkami ze zahradnictví Lumigreen? Ať už dobré, či špatné... Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
viktor111 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (140) - 168.28 (?), 24.7.2018 18:29

mam od nich jonagold, rubin,sirius, admiral... vsetky dosli v dobrej kvalite, admiral mal ulomeny koreň,ale tak stane sa... inak ochotne by mi ho vymenili, usudil som ze sa ujme aj tak a veruže veselo si rastie...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 121.240 (?), 24.7.2018 22:11
Ja mam s nimi tiez vcelku dobru skusenost, tiez mi poslali viacej stromkov, jeden mal poskodeny koren, teda skoro ziadny (uplne bez vlasocnicovych korienkov) a v pohode mi ho vymenili, poslali novy, takze su ustretovy, ja som spokojny a odporucam.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.179 (?), 10.6.2020 18:30

Dobrý den,
dnes jsem obdržela svou zásilku od firmy Lumigreen. Jediné pozitivní na mé objednávce bylo, že přišla velice brzo, což bylo milé. Jinak jsem znechucená a velice zklamaná. Již jsem objednávala u vícero firem, tato zásilka byla ta nejhorší, kterou jsem doposud obdržela. Krabice přišla v hrozném stavu, to je sice věc dopravce, ale květiny by možná nebyly v zuboženém stavu, kdyby byly mnohem lépe zabaleny, krabice nebyla ani vystlána igelitem, jak bývá zvykem, takže kytky v krabici se lehce polámaly, popadaly na sebe a byly přemokřené, krabice byla nasáklá vodou, pohromadě jí držel omotaný igelit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 187.243 (?), 14.6.2020 8:57
Dobry den, mam cerstvou zkusenost. Objednala jsem si popinavou ruzi - sazenice dost draha, ale dobre. Dopravce na vyber jen jeden - takze vlastne jinou moznost a za jine penize nemate. Reknete si, ale jo... Po doruceni a otevreni krabice (uz pri predani koukali listky z boku) jsem zjistila, ze kvetinacek s rostlinou je na lezato. Nijak nezajisten proti volnemu pohybu v krabici, jen v igelitu. Hlina vysypana do krabice, listy pomuchlane a hlavne ruze nalomena. Vse jsem nafotila a poslala jim to. S velkymi omluvami, pry posilaji jinou rostlinu. Ale - tu puvodni (chudinku) mam predat zase dopravci! Je to priserne! Dalsi cesta ji dorazi! Emailovala jsem jim a navrhovala, at mi na dalsi rostlinu co tedy poslou jako nahradu daji 50% slevu. Uz mi nikdo neodpovedel. Takze ani nevim, na kdy mam kvetinu zabalit na cestu zpet. V patek mi jen prislo od prepravni spolecnosti, ze prebrali zasilku a termin doruceni upresni! V patek!!! Takze Lumigreen vyslal dalsi nahradni rostlinku s vedomim, ze bude o vikendu lezet nekde v depu? Tak to je parada!! Jsem zvedava v jakem stavu dorazi tato. Meli by se stydet. A hlavne, kdyz k tomu nemaji vztah, nemeli by se zabyvat prodejem zivych rostlin!! MJ
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 248.109 (?), 14.6.2020 11:36

Dobrý den, mám také čerstvou zkušenost.Objednala jsem si pár trvalek, které jsem jinde nesehnala, nabídku mají zajímavou.Přišly malé, trochu zaschlé rostliny, ale přežily všechny, ujmuly se a rostou.Balení doslova odfláknuté, všechno se sypalo ven, ještěže to přepravní služba zvládla.Už u nich rozhodně objednávat nebudu, poměr cena/kvalita není příznivý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.28 (?), 8.6.2021 12:19

I já mám dobré zkušenost. Rychlost dodání, pěkné rostlinky. Když se něco nepovede, pošlou novou rostlnu. Vše OK.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.6 (?), 19.7.2021 19:29

Byla jsem maximálně spokojená a vřele doporučuji. Velmi kvalitně zabaleno a ve vynikajícím stavu. Jana Petráčková Rakovník

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.84 (?), 24.7.2018 22:15

Kupoval som u nich kríženca marhule a slivky melitopolski, inde nebol k dostaniu, bohužial už prvý rok sa prejavila ESFY. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 110.40 (?), 15.6.2020 17:58
S lumigreen mám výbornou zkušenost. Objednávku vyřídili rychle, ačkoli je vrcholná sázecí sezóna. Rostliny jsou pěkné a životaschopné. Kupovala jsem kosatce v zahradnictví flos a od nich mi přišly dost ubohé rostliny. Lumigreen má ode mě 1+.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika