Lumigreen



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
host - 223.222 (?) 
14.4.2021 11:56

Jen špatné. devil

Pepa Pardubice. Na něco co mělo být slkadem jsem čekal skoro mněsíc. Prý se to vrátilo znovu k nim, i když jsem cerlý den doma a v avízovaný den nikdo nepřijel.

Nakonec místo třech, které se údajně stratili po cestě, při reklamaci porvrdili dva s tím že třetí údajně někde namrznul a že nejde poslat. Pak napsali že posílají tedy dva zbívající a třetí nže již není skladem.Dnes přišel jeden. PPL mě říkal že možná druhý stromek přijde zítra. Hrušeň Eary shu, přišla v podstatě prostokořenná i kdaž měla být zakořeněná v kontejneru. Přišel mě zabalený květináč se zeminou a deset cm nad ním prostokořenný stromek, na nemž je poznat, že nebyl nikdy zakořeněn a byl pouze vložen do květináče a zasypám zeminou.

Já osobně už nikdy Lumi-greeen. Pepapardubice.

Early shu
Early shu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 149.38 (?), 2.5.2021 15:25

S tímto zahradnictvím mám, jako s jediným doposud, jen tu nejlepší zkušenost - objednávala jsem si od nich převislé muškáty a potřebovala jsem poradit i s počtem. Ochotně mi poradili a asi do 3 dnů jsem měla rostlinky doma - díky skvělým přepravním podmínkám na nich nebylo ani poznat, že někde cestovaly.

Byla to moje první zkušenost s eshopem na rostliny a vím, že žádnou další jinde hledat nebudu.

Moc děkuji.

Blanka Žornová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.86 (?), 6.6.2021 10:40
Ja objednala již celkem dvakrát, vse v naprostém pořádku, přišlo vše jak mělo, v krátkém čase, velmi jsem spokojená z kvalitou, rostlinky se ihned uchytili, budu objednávat znova. Zatím nejlepší zahradnictví které jsem měla, maximální spokojenost!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 46.93 (?), 15.9.2021 15:11

Mě přišel balík dnes z Lumigreenu. Měla jsem obavy, ale každá rosltinka byla perfektně zabalená a pěkná. Asi záleží, kdo který baík balí. Taky mě překvapilo, že přišly všechny. Všechny objednané.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika