Příspěvky uživatele - 248.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování datlovníku z pecky datle, 28.12.2023
ps - zapomněla jsem se podepsat - Lída
Pěstování datlovníku z pecky datle, 28.12.2023
Kdysi jsem jich pár vyloupla z koupených datlí, zasadila do květináčů a z pěti vyrostly čtyři. Jednu jsem si nechala, ostatní rozdala. Ta moje skončila nakonec v dětském pokoji, protože dcera se již odstěhovala a bylo tam nejvíc volného místa, navíc... celý příspěvek >
Novoroční přání 2024, 24.12.2023 Obsahuje fotku
Přání všem  ;-)))           Lída
Odrůda jahod, 18.12.2023
Doporučovaný je Dukát, ale řekla bych, že záleží i na postupu zavařování, dříve jsem zavařovala kterékoliv, teď už žádné kompoty z jakéhokoliv ovoce mladí nechtějí   Lída
Skudci na pokojových rostlinách, 15.12.2023
U toho Fast M píší použití na zahradě, v bytě a skleníku, také ho doma občas použiji. Je ale fakt, že tak na jednu, dvě kytky a většinou pak odejdu aspoň na chvíli z místnosti - pro jistotu, jedovatý je také, jako každá chemie. Ale Mospilanem bych... celý příspěvek >
Skudci na pokojových rostlinách, 14.12.2023
Ony by to mohly být i třásněnky (suchý vzduch od topení), ale na ty Mospilan zabírá také. Jinak na všechny jmenované škůdce zabírá také ve spreji prodávaný Fast M, mají k němu i náhradní náplně. Ráda ho používám, pokud někde něco potřebuji stříknout... celý příspěvek >
Dracena - co s ní?, 13.12.2023
Ano, můžete. Ale řízla bych tu starou tak 30cm od zeminy, ona vám nahoře vyrazí další chocholku nebo dvě listů. Opatrně zalévat, protože ji tak snížíte dočasně množství listů. Zbylý stonek nakrájejte na kousky tak 20cm, ve sklenici s vodou vám pustí... celý příspěvek >
Olivy v nalevu - bile tecky, 6.12.2023
Olivy nemám ráda, takže zkušenost nemám, ale koukla jsem po netu a tam píší, že u oliv ve slaném nálevu se to stává, že to je pouze známkou fermentace, špatné olivy že páchnou. Ale pravdivost tvrzení... celý příspěvek >
Lumigreen, 14.6.2020
Dobrý den, mám také čerstvou zkušenost.Objednala jsem si pár trvalek, které jsem jinde nesehnala, nabídku mají zajímavou.Přišly malé, trochu zaschlé rostliny, ale přežily všechny, ujmuly se a rostou.Balení doslova odfláknuté, všechno se sypalo ven,... celý příspěvek >
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 27.11.2019
Nemám nic smysluplného, co bych k tomu řekla-jen že je to prostě nádhera.Něco takového se i nikdy nepodaří.Obdivuju to.Dík za popis i fotky. Jana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika