Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý večer. Môj príspevok môže vyzerať ako reklama Barenbrugu, ale je to iba výborná skúsenosť. Trávnik mám už druhý rok. O tejto značke som sa tiež dočítal na tejto stránke. Konkrétne mám Barenbrug Sport. Je to perfektné osivo. Klíčivosť je veľmi vysoká. Trávnik bol už o 5 týždňov hustý ako koberec. Krásna sýtozelená farba trávnika jednoliata farba. Na 40 metrov štvorcových mám lacné osivo z nejakého záhradníctva. Tam trávnik nie je najhorší, ale s Barenbrug sa to nedá porovnať. Nepravidelné zafarbenie trávnika aj po 4 rokoch stále rovnaké. Steblá trávy u Barenbrug sú úzke a to vyzerá veľmi pekne. Semienka sú menšie ako u iných osív. (Toho som sa po rozbalení zľakol :)) Trávnik dobre prezimoval a po jarnej vertikutácií bol za 2 týždne opäť vo forme. Toto osivo vrelo odporúčam. Fotografia asi 7 týždňov po výseve.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika