Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Už jsem ani nechtěla reagovat, páč stejně nedojdem konce, ale jste se trefil, tak ještě k vašemu příspěvku. Mám z jedné strany zemědělskou půdu v pachtu - tudíž kolem plotu pro mne - urob si mám(rozumněj: obejdi s křoviňákem 250m/1m pruh) Z druhé strany starší lidé: jetel jsme posekali, můžeš si to vyséct(rozumněj: poseč si pruh 250m/1m)wink Sekal mi to brácha, protože když jsem chtěla zamachrovat, že si to vyseču sama, blokla jsem si na 14dní záda. Teď brácha bydlí jinde a na sekání mého, opravdu čas nemá. Mohla bych říct sousedům, že je to jejich, ať si to vysečou. Jim je to ale šumák, vadí to mě. Takže podobně jako zadavatelka. Přesto si tady nestěžuju na líné vidláky. Možná by se ona(a jí podobní) mohli prostě se sousedem také domluvit, že si to kolem plotu posekají... když jim to tedy tak vadí, ne? A druhá věc: jsem ten, jak už tu byl taky zmiňovaný, co nechal v odlehlém koutě u plotu taky kopřivy - pro housenky motýlů. Kdybych měla sousedy, asi bych nemohla, což by mne dost mrzelo..

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika