Průchodky do sudu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 225.162 (?) 
6.5.2008 14:17

Zdravim, prave resim naplne do filtru a narazil jsem na flocor, kdyz se na to podivam detailne, tak to je v podstate cesky husi krk o malem prumeru, nakrajeny na male valecky, videl jste to nekdo fyzicky, jestli to tak opravdu je?

Flocor
Flocor
Flocor1
Flocor1
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 158.206 (?), 6.5.2008 14:21

co stojí litr?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 225.162 (?), 6.5.2008 14:54

u nas jsem to nesehnal, pouze na google, jen me prekvapila ta podoba...

http://www.google.cz/search?q=flocor+media&hl=cs&lr=&start=0&sa=N

Cesky husi krk
Cesky husi krk
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 158.206 (?), 6.5.2008 15:10

je to pořád totéž, do malé bedny velkou plochu, snížení rychlosti průtoku mediem, snadné čištění, nizská pořizovací cena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.65 (?), 9.5.2008 11:33

Řekl bych, že hlavní nevýhodou těch "husích krků" bude podstatně nižší "chráněná" plocha oproti kaldnesu. Tzn. pro stejný efekt by těch sudů s husími krky mělo být více. Co jsem zatím našel u nás dostupné, tak mě připadá jako nejvýhodnější (poměr chráněná plocha/cena) Aqualogistik Schwimmbettmedium. Ale možná máte ještě lepší tip :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Martin Hrkal - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1463) - 158.206 (?), 9.5.2008 17:30

To zcela jistě, jen porovnejte cenu kaldnes s výše uvedeným, třeba v objemu 500 litrů - nevím, jestli cílem pána, co si staví fitlr sám, bylo ušetřit na korpusech sestavy a pak zaplatiti plnou cenu za náplně Jak jsem to pochopil, pointa byla v tom postavit zařízení sice větší, možná o trochu nemotornější, v ideálním  případě levnější a stejně účinné jako profeisionální fitlrační řešení.
Nijak kladnes nezpochybňuji, podobný humbuk už by l s matala rohožemi - a dneska je dodavatelé kaldnes jako víceméně zastaralou věc haní. Často titíž, co je před rokem prodávali

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 67.155 (?), 11.5.2008 21:36

Takze prvni vysledky, vse drzi a netece, ted budou na rade prepady a vnirky jednotlivych sudu-filtru. PS:o Aqualogistik Schwimmbettmedium vim, urcite ho pouziju 70x13cm za 37kc, pravdepodobne pres Banata, ma i levne kartace , na vsem se setrit nevyplati ... 

Průchodky do sudu - Otvory
Průchodky do sudu - Otvory
Průchodky do sudu - Vypust
Průchodky do sudu - Vypust
Pruchodky
Pruchodky
Průchodky do sudu - Trubka 40mm
Průchodky do sudu - Trubka 40mm
Průchodky do sudu - Zevnitr
Průchodky do sudu - Zevnitr
Průchodky do sudu - Sud
Průchodky do sudu - Sud
Průchodky do sudu - Mezi sudy
Průchodky do sudu - Mezi sudy
Průchodky do sudu - Propojeni zatim tri sudu ... na ctvrtem se pracuje
Průchodky do sudu - Propojeni zatim tri sudu ... na ctvrtem se pracuje
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.15 (?), 12.5.2008 7:07
Je vidět že jste zručný. Nápad použít přírubu sifonu je super :-) Mám ale obavy, že manžeta v boční stěně sudu bude mít malou životnost nejspíš totiž nebude UV stabilní.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Pslany - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (120) - 225.162 (?), 12.5.2008 7:21

Sudy nemam venku na slunci, ale uvnitr v budove vedle jezirka, tak to snad neco vydrzi..., jeste me napadlo, kdyz se provadi montaz plastovych oken a zafoukavaji to montazni penou a nedelate hned fasadu, poradili mi tu zaschlou montazni penu vylezajici z vne domu natrit disperzou jako ochranu proti UV, mozna by to pomohlo prejet  i tu gumu ...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.20 (?), 12.5.2008 7:29

Tak to je mazec.Super.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika