Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podobnou filosofi jako jste namaloval má už 5-tým rokem. Mám ta m ale jinou změnu. To čerpadlo neleží na dně jezírka ale je umístěné ve sklepě baráku. Z jezírka je v zemi zakopaná sací hadice a tou si čerpadlo táhne vodu z jezírka a současně ji tlačí do kopce 1,5 m vysokého. Na kopci je umělé koryto z folie a vyloýené kameny z řeky. V korytu jsou vodní rostliny. Koryto je vyspádované a je zde i malý vodpopád. Za vodopádem voda přetéká do jezírka. Tím voda cirkuluje a okysličuje se. Veškeré nasaté nečistoty zachytí kořenami rostliny a spotřebují je. Veškeré umělé filtrace jsou zbytečné. Když jsem začínal tak jsem do skepa dal z platu čističku jakou vy máte namalovanou na prvním stupni. Byl velký problém to sladit. Voda do ní přitékala rychleji než ji stačila propouštět. Moje zkušenost je, že jakýkoliv filtr je zbytečný a všechno řeší kořeny vodních rostli. Když tam dáte vodní hyacint tak uvidíte jaký vznikne z kořenů dokonalý filtr.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika