Vířivka



host - 112.74 (?)
2.1.2020 15:15

Dělá se i vířivka, která by ohřívala vodu na tolik, že by se v ní dalo koupat venku i v tomto počasí?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
   
host - 31.14 (?), 3.6.2012 19:17

Tak Vam dam taky par rad po 3ch letech zkusenosti s mobilni virivkou. Nemam smejdy co se prodavaji tady v CR, nebudu ani komentovat. Koupil jsem MSpa... Je to samozrejme taky cina, ale za ceny kolem 15.000 je to top of the top. Koupil jsem v nemecku, doruceni za par kacek, servis 100%, staci napsat email, ze se vam rozbil zip a za 14 dni maty cely novy obal atd... K vyrobku, samozrejme je plnohodnotne ovladani a teplota nastaveni je jen na me, a take je na me co chci zapnouut a co ne a ne ze filtruji a musim i ohrivat. A ohrev, samozrejme pouzivam, jiste, nekdy cely den bezi a stoji to stovky korun, ale jdete nekam ven a bude vas to stat jeste vic. Takovy pocit ze je zima, snih, a vy si za 250kc vylezete ven a date si virivku, je luxus. K filtraci, musi MUSI bezet cirkulace aspon 3x denne, jinak driv nebo pozdeji musite vymenit vodu. Bohuzel spinaci hodiny uz virivka nema a tak jsem dokoupil kartosovou filtraci, skimmer a hodiny a mam zapnuto 3x denne na 15 minut, naklady za mesic 30kc a voda cista + chemie... Ja si pridal i LED pasek SVETLO na dno. To byl masakr, nez jsem nasel hermeticky uzavreny pasek, aby byl opravdu ip68 vodotesny a nerosil se, mala dirka do dna a mam i dalkove ovladani. Vsechno stalo cca 3500 a o nic se nestaram a vecery s barevnou cirivkou co nabizeji jine za 90.000... Kdybyste chteli radu, rad povim R

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 112.74 (?), 2.1.2020 15:15

Dělá se i vířivka, která by ohřívala vodu na tolik, že by se v ní dalo koupat venku i v tomto počasí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 221.65 (?), 18.6.2012 11:42

Máme 2 roky vířivku Time 2 SPa, po roce a půl nám popraskal červený obal a při zahřátí sluníčkem lepí. Popraskanou horní plachtu, ta s tím zipem, jsme reklamovali v Baumaxu, ti to poslali výrobci a bylo nám řečeno, že je to naše chyba, že vířivka nesmí být na přímém slunci. Bohužel, jsem ji kupovala s tím, že bude venku a nedám si ji do obýváku. Nemáte někdo tip, kde sehnat krycí plachtu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 0.146 (?), 6.3.2013 12:17

Dobrý den,

také uvažuji o vířivce MSpa, můžete mi, prosím, napsat typ, který máte a případně kde jste ji koupil?

Děkuji moc,

Dana Dvořáková

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 95.84 (?), 19.3.2013 15:56

Váš příspěvek je super, je sice z r.2012, ale dost mě nadchnul. Rád bych využil vaše zkušenosti. Prosím zda by jste nebyl tak laskav a nezaslal foto jak jste řešil osvětlení led diodami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 150.59 (?), 21.4.2013 11:08

dobry den, prosim pěkně a zádám někoho o zaslání návodu na sestaveni viřivky time 2 spa. koupil jsem z druhé ruky a bohužel bez návodu. děkuji. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 239.113 (?), 3.12.2013 22:56

Tak dodavam jako kutil a snad zkuseny uzivatel info ke svemu pohledu co jsem Vam psal. Jsem v obdobi, kdy premyslim o nove... Zivotnost virivky je cca 3-5 let. Hodne pomuze, kdyz ji zakrytovavate dalsim obalem. Proste UV svetlo a slunce vam ji znici, popraska naprisklad ovladaci panel, zipy atd. Nove Mspa maji konecne vypousteni dole. Prodavali oficialne i osvetleni, ale stahli ho, kvuli reklamacim. Sam jsem zjistil, ze to svetlo dlouho nevydrzi, jakekoli nevydrzi. Mel jsem hodne LED pasku a proste to nejde. Dodavam, ze je v podstate jedno jakou mate, vsechny jsou stejne uvnitr, jen design je jiny. No dam vam tajny typ, ja koupil v nemecku. Ale pozor, za nizssi cenu mate servis v zahranici a ne tady a jen 1rok, ale jsou vstricni. Co dodat? Jo... ted ji pouzivam tak, ze rovnou napoustim teplou vodu, kdyz chci relax hned a neresit cistotu, filtrace atd a vim, ze me stoji cca 130 napln a neresim elektriku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.16 (?), 2.1.2020 15:48

Zadejte na internetu název  "Koupací sud". Je to z nerezu a vodu si ohřejete dřevem na teplotu jakou chcete. I v tomto počasí. Bublinky a proudy to sice nemá, ale životnost na celou generaci.    L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
mirinda - (1) - 64.137 (?), 23.1.2020 10:00

dobrý den, jelikož nemůžu najít způsob jak zahájit nové téma, připojuji reakci k podobnému tématu, i když dost starého. snad se dočkám nějaké odpovědi.

Chtěla bych Vás požádat o Vaše zkušenosti s nafukovacímu vířivkami.

1. s jakými typy jste spokojeni (mám na mysli výrobky v cenové hladině 15-20 tis, Kč)

2. jak je máte zakomponovány v zahradě, nemáme terasu a chtěli bychom zřídit nějakké zákoutí. Čím máte vířivku podloženou, máte betonovou desku nebo jen srovnaný terén? Použili jste jako podklad polystyren, jak silný? Máte někdo vířivku obezděnou, obloženou dřevem nebo třeba odstíněnou od okolí?  Okolo máte položenou dlažbu kvli sekání trávy? Vyzděné nějaké schůdky? Máte někdo připojeno prodlužovačkou nebo máte v těsné blízkosti zřízenou zásuvku?

3. Jak často měníte vodu?

Prostě uvítám jakékoliv vaše zkušenosti, rady, nápady jak pro bezproblémový provoz tak i pro efektní estetické umístění v zahradě.Nejlépe i s fotkami.

Děkuji Vám všem za cenné rady a zkušenosti.

Mirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (273) - 99.36 (?), 23.1.2020 12:47
To mirinda: měl jsem od Mau kulatou "vířivku", za dva roky jsem ji daroval, tomu obdarovanému vydržela dva měsíce - psí drápky se zatnuli do bazénku.... Asi takto: velké prvotní nadšení posléze vystřídala nelibost značně hlučnosti "vysavače" za hlavou (bazének měl u dna po obvodě jen límec na vzduchové bublinky). Po čtyřech měsících na sluníčku nečitelný displej a ztráta barvy obalu bazénku. Následující rok se obal začal vlivem sluníčka rozpadat, a z prostoru "vysavače" začla téct voda. Třetím rokem se obal při instalaci "vířivky" rozpadl, takže jsem vířivku daroval, nechtěl jsem mít na zahradě bílý bonbon. Na zimu vždy vypuštěna, vysušena a uskladněna v teple. Vířivku jsem měl na pískovém loži, na které jsem položil gumovou textilii, zakoupil jsem lepší filtraci, napájení zajištěno prodlužovacím kabelem a pochopitelně ochrana proudovým chráničem. První rok mraky chemie a několik výměn vody, druhým rokem pár gramů skalice modré a 2 deci kyseliny solné a jedna výměna vody. Schůdky jsem nepoužíval, vedle bazénku jsem zašrouboval zemní vrt a do něj usadil plotový sloupek. Letos mi bude 74 let, mít o 10 let míň, koupil bych něco lepšího, třeba opět z Mau, ale jen když mají "akci", nyní kolem cca 100 000Kč jsou skvělé vířivky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika