Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak dodavam jako kutil a snad zkuseny uzivatel info ke svemu pohledu co jsem Vam psal. Jsem v obdobi, kdy premyslim o nove... Zivotnost virivky je cca 3-5 let. Hodne pomuze, kdyz ji zakrytovavate dalsim obalem. Proste UV svetlo a slunce vam ji znici, popraska naprisklad ovladaci panel, zipy atd. Nove Mspa maji konecne vypousteni dole. Prodavali oficialne i osvetleni, ale stahli ho, kvuli reklamacim. Sam jsem zjistil, ze to svetlo dlouho nevydrzi, jakekoli nevydrzi. Mel jsem hodne LED pasku a proste to nejde. Dodavam, ze je v podstate jedno jakou mate, vsechny jsou stejne uvnitr, jen design je jiny. No dam vam tajny typ, ja koupil v nemecku. Ale pozor, za nizssi cenu mate servis v zahranici a ne tady a jen 1rok, ale jsou vstricni. Co dodat? Jo... ted ji pouzivam tak, ze rovnou napoustim teplou vodu, kdyz chci relax hned a neresit cistotu, filtrace atd a vim, ze me stoji cca 130 napln a neresim elektriku

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika