Vířivka



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
host - 197.124 (?) 
2.8.2011 7:44
Filtruji nonstop :-)...a připojeno to mám přes prodlužovák - spojení mi naštěstí vychází tak, že je pod stříškou, takže na to neprší.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                  
host - 197.124 (?), 2.8.2011 17:33

Po své vlastní zkušenosti se záručním "servisem" jsem se na nějakou záruku vykašlal. Náhradní díly jsou dostupné a opravu zvládne každý průměrně šikovný opičák líp, než profíci z profiservisu... Jediné, co musím pochválit, je přístup pracovníků Bauhausu, kde mi vyšli vstříc a sami se divili drzosti autorizovanému servisu, s jakou se snažil vyřídit moji reklamaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
antant - (1) - 81.35 (?), 22.8.2011 10:16

Dobrý den,

prosím o radu, mám také vířivku Five Stars-Relax Time a prasklo mi kolínko od kompresoru, navíc po třech sezonách užívání jsou poraskané i šroubení k čerpadlu.Marně hledám nějaký servis, nebo náhradu těchto šroubení.Jsem z Kroměříže a nemohu se dopátrat pomoci.Nevíte prosím, kde by mi byli schopni pomoci?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 197.124 (?), 18.9.2011 12:18

Zdravím!...tady by mělo jít bez problémů objednat jakýkoli náhradní díl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.2 (?), 28.5.2012 9:37

Dobrý den,

můžete mi poradit? Koupili jsme Time 2 SPa, ale nefunguje nám filtr, svítí červeně, jinak vše jak má zeleně, po otočení šroubů se má filtrovat, ale bohužel necítím, že by fungoval, když tam přiložím ruku, tak to nic nedělá. Koupili jsme ho přes slevomat a nikdo s náma nic nechce řešit, netušíte kam bychom to mohli dát na opravu?

Děkuji mnohokrát

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 197.124 (?), 18.9.2011 12:21
...proč jsem to opravoval...
Místo, kde to prasklo
Místo, kde to prasklo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.182 (?), 4.10.2011 17:49

Já jí mám také, je super, aby mě nezrujnovalo topení tak jsem to vyřešil takhle že původní čerpadlo jsem odpojil, používám ho jen na bublinky a nainstaloval jsem prach obyčejné čerpadlo s kartušovou filtrací a je vše ok faj jen původní čerpadlo používám jen na ty bublinky.kdyby něco klidně napište, rád poradim. perakalo@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 237.129 (?), 14.4.2012 8:36

Dobrý den, uvažuji o pořízení této vířivky a jak tady čtu, tak zkušenosti jsou celkem pozitivní. U zvláště když vezmeme poměr cena "kvalita". jen mě napadla jedna věc. Chtěl bych umístit vířivku na terasu pod střechu a vzhledem k tomu, že tady je dost názoru ohledně ohřívaní vody přes čerpadlo, napadlo mě jestli by nešlo vypnout topné těleso (jak se tady o tom již psalo) a vodu hnát přes solární ohřev. Bylo by to zadarmo a při objemu vířivky si myslím, že voda by musela při slunečních dnech být teplá až dost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.26 (?), 29.6.2012 0:57

S vířivkou jsme byli velice spokojeni, ale po 3 týdnech používání přestalo fungovat vyhřívání. Postup nápravy podle návodu bez výsledku. Má s tím někdo zkušenost?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 234.11 (?), 6.7.2012 12:36

prosim o radu, mame nafukovaci virivku a menili jsme vodu a vespod se nam udelala velka bublina i kdyz jsme napustili vodu tak bublina zustava co mame delat?sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika