Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

dobry den, ja mam z reklamaciou zmeny farebnosti bazenovej folie tiez problem, len trocha ineho charekteru.Bazen azuro 3,6m mam stvrty rok, kupoval som ho so sedem rocnou zarukou na bazen a teda aj bazenovu foliu.pred zahajeim sezony som kupila v Moufielde pripravok na cistenie bazenovej folie od mastnych necistot, ktore su usadene po obvode bazena na urovni hladiny bazenovej vody.Tak som samozrejme emailom napisal reklamaciu s fotodokumentaciou a neskor pozadovanych dokladov o kupe a dobe zaruky. neskor prisiel pracovnik od Mounfieldu urobil tri fota a odysiel(jeho navsteva trvala cca 5min). Pourcitom case som dostal odpoved v tom zmysle, ze som neodborne pouzival prostriedky na upravu vody a to vo zvysenych koncentraciach a teda reklamaciu neuznavaju. Obratil som sa aj na SOI odkial po uplynuti 30ich dni zaslali alibisticku odpoved, kde na jednu stranu uviedli vsetke suvisiace zakony, no a jednu vetu o tom, ze nieje v ich kompetencii skumat opravnenost mojej reklamacie a ze mozem sa v pripade nedohody z predavajucim obratit sa na sud. Takze suma sumarum zakaznik je na konci takzvaneho obchodneho retazca s minimalnou moznostou na uspech.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika