Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, tak už jsem to vyřešil, zatím (2 dny) filtrace bez ukapávání puštěn i solár na střeše, takže vyšší tlak.Možností, jak to pokazit vlastně moc není.Nádoba je zešikmená, takže O kroužek, který je nasazen na přepínacím ventilu při nasazení na nádobu se usadí do tohoto zešikmení a stahováním třmenu to vše O kroužek utěsní.Já jsem dal O kroužek nový a někde jsem vyčetl, že je dobré kroužek namáznout indulonou.Při několika montážích a demontážích jsem si všiml, že ventil sedí na nádobě trochu zešikma, což způsobovala ta indulona a stahováním třmenu se to ještě zhoršilo.Proto jsem vše dokonale odmastil (nádobu, ventil i kroužek).Nasadil jsem třmen a utahoval rovnoměrně na obou stranách.Ventil sedí rovně a filtrace jede bez vady.Doufám, že to vydrží.multa.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika