Dobarvování vína



host - 40.135 (?)
13.7.2010 13:49

Některé modré odrůdy (nazývané barvířky) mají barvivo nejen ve slupce, ale i ve šťávě a jsou dost intenzivní. Je to třeba Neronet, Alibernet nebo Rubinet. Víno z nich opravdu silně barví jazyk i zuby, špiní oblečení. Obecně silná červená vína mohou zabarvovat, i můj oblíbený Dornfelder. Dobarvování umělého bych se tolik nebála, je opravdu jednodušší si dát do vinohradu pár keřů barvířky než odměřovat umělé barvivo.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 114.186 (?), 13.7.2010 10:06, zobrazeno: 20297x

Při pití vína na Moravě jsme měli modrý jazyk a celou ústní dutinu.

Je to způsobeno dobarvováním vína a z jakého důvodu?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 149.244 (?), 13.7.2010 11:06

A nebylo to víno "Pro Pražáky"?

Omlouvám se za nejapný žert, ale vtipy zde v moravských vinicích stále s oblibou kolují :-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 164.165 (?), 13.7.2010 12:14

doporučoval bych se vyhnout odrůdě modrý portugal ale nejjistější je pít bílé víno bílé dutiny a jazyk nejsou tak výrazné:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 24.183 (?), 13.7.2010 12:20

Žádné dobarvování, červené víno bylo vyrobeno z odrůdy, které se říká "barvířka".  Jsou to odrůdu révy vinné,  které mají v bobulích tolik barviva, že z nich nelze vyrobit bílé víno.

Při výrobě červených vín z některých odrůd se přidává část hroznů barvířky pro dosažení lepší a hlubší barvy.  Z určitého hlediska se tedy dá říci, že se o dobarvování opravdu jedná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 155.121 (?), 13.7.2010 12:25

Já jsem někde četl, že se používá extrakt z bezinek nebo líčidla. To by bylo ale barbarství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 151.252 (?), 13.7.2010 13:36

Tak jako vše v zlodějstánu česko, tak i vína jsou různě pančovaná, ředěna a falšována.

Nedávno tiskem proběhla zpráva o obrovském falšování původu známkových vín v česku(v řádech statisíců litrů). ZATÍM prokázáno firmám ČVZ, Vinařství Zaječí, LIVI, Vinařství Mutěnice.Dováželi levné "krabicové" víno z Madarska a stáčeli do lahví a zfalšovali původ a prodávali jako známková vína...)))

Ze všech červených a modrých hroznů není možné vyrobit tmavě červené víno, max.růžové.Proto se některá červená vína dobarvují a to různě...

Kdo pamatuje obrovskou aféru pančování vína v Rakousku v 80.letech, ví o čem je řeč...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 145.44 (?), 14.7.2010 21:55

Hoste 151.252, co myslíte větou - Ze všech červených a modrých hroznů není možné vyrobit tmavě červené víno, max.růžové.Proto se některá červená vína dobarvují a to různě -? Z čeho je tedy možné vyrobit tmavě červené víno?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 164.165 (?), 15.7.2010 13:27

ještě jsem neviděl červený hrozen a barva vína z modrých hroznů je ovlivněna jejich macerací a nebo okamžitým lisováním na klaret nebo rosé, z modrých hroznů se dá vyrobit víno které je téměř k nerozeznání od bílého.možná snad že by z tramínu červeného bylo červené víno, ještě že vinaři nemají ted čas to tady číst ti by se jistě dobře bavili:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 40.135 (?), 13.7.2010 13:49

Některé modré odrůdy (nazývané barvířky) mají barvivo nejen ve slupce, ale i ve šťávě a jsou dost intenzivní. Je to třeba Neronet, Alibernet nebo Rubinet. Víno z nich opravdu silně barví jazyk i zuby, špiní oblečení. Obecně silná červená vína mohou zabarvovat, i můj oblíbený Dornfelder. Dobarvování umělého bych se tolik nebála, je opravdu jednodušší si dát do vinohradu pár keřů barvířky než odměřovat umělé barvivo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 3.254 (?), 14.7.2010 22:16

Pokud chcete superbarvířku, doporučuji německou odrůdu DACAPO. Je to kříženec Decrot x Modrý portugal. Stačí 5  - 10 %  a máte inkoustově červená vína. Letos jsem tak dlouho umýval demižón od Dacapa, až jsem ho rozbil.  Mám dlouholeté zkušenosti se všemi možnými barvířkami, Dornfeldrem i jeho vylepšenými nástupci, ale Dacapu se nic nevyrovná.

Souhlasím s tvrzením, žádná umělina, je to zbytečné, stačí pár keřů barvířky a máte barvy každý rok nadbytek.  10 - 15 procent jiné odrůdy můžete klidně přidávat, to povoluje i vinařský zákon, umělá barviva jsou fuj a snad to dnes už nikdo nedělá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika