Příspěvky uživatele - 164.165

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak správně nasadit kosu, 2.6.2011
to je přímo diplomová práce, je pravda že jsem to nebyl schopen přečíst a vstřebat všechno tak nevím zda ten pisatel nezapomněl že jsou třeba hlavně ty konečky co koukají z rukávů a kdo je má nešikovné tak s kosou bude bojovat jak pražák proti švédům... celý příspěvek >
Staré a nové slepice, 8.3.2011
no slepicím možná něco chybí nějaké minerálie a nebo kohout, prej darmožrout to je teda hrozný!!!správný kohout si udělá v hejně pořádek, slepice vodí a svolává je ke žrádlu ne že jim ho sežere a nebo mají slepice hlad?no a taky je každé ráno... celý příspěvek >
Trativod, 17.12.2010
možná by pomohla hadice s tryskou, musíte ale začit od výtoku aby se nečistoty odplavovaly
Dobarvování vína, 15.7.2010
ještě jsem neviděl červený hrozen a barva vína z modrých hroznů je ovlivněna jejich macerací a nebo okamžitým lisováním na klaret nebo rosé, z modrých hroznů se dá vyrobit víno které je téměř k nerozeznání od bílého.možná snad že by z tramínu... celý příspěvek >
Dobarvování vína, 13.7.2010
doporučoval bych se vyhnout odrůdě modrý portugal ale nejjistější je pít bílé víno bílé dutiny a jazyk nejsou tak výrazné:-)
Jak krmit slepice, 28.6.2010
a co tak jim nasypat zrní co hrdlo ráčí a ostatní dávat na přilepšenou ony vám to vrátí:-)
Pieris - žluté listy?, 25.5.2010
dobrý den, prosím o radu o pieris-little heath. Na cedulce na květináči je psáno, že vydrží pouze do -15°C, tak se ho bojím nechat přes zimu venku. Poradíte mi? Děkuji
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 3.3.2010
velice vam fandím mate pravdu, každy nema tolik peněz na folii
Kocour občůrává dveře, 25.2.2010
šetrná kastrace a už nebude chodit za kočkama ani smrdět:-)
Který skleník zvolit? V, 22.1.2010
i já mám mnoho let skleník o vás ale když si vzpomenu na to jak mi ho montoval smluvní monter tak mi stávají vlasy na hlavě a otevírá se nůž v kapse:-)jméno toho "řemeslníka"jsem už dávno zapomněl, celý den jsem mu pomáhal a naše společná... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika