Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, před 3 dny jsem vymačkal a vylisoval stolní bílé hrozny asi 15 l a jelikož chci poprvé zkusit burčák a porovnat nakolik se liší vlastní od těch od prodávaných u cesty, tak bych měl dotaz co vše dodržet pro kvalitní výsledek.

Dal jsem ho do 20 L demižónu, rozpustil 3/4 kila cukru v horké vodě a přidal / je to dostatečné množství nebo ještě přidat? nechtěl jsem to zas moc přesladit / podotýkám,že při mačkání jsem přidal asi ještě 1,5 l vody pro lepší vyluhování ze slupek - odhaduji 15 l štávy + 1l vody + 3/4 kg cukru rozpuštěný asi v litru.

Zazátkoval a vyvedl hadičku do sklenici od výživy s vodou

Za jak dlouho by to mělo asi začít bublat a kdy - jak poznat kdy bude hotový - ideální stav na zmrazení do mrazáku na vánoce ?

Případně nějaké další vychytávky? díky za rady

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika