Vhodne trvalky do kvetinaca



Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?)
23.3.2009 18:00

Veroniko, napište, do jakého prostředí si chcete kytky pořídit (světlo-šero, vlhko-sucho, na okno-někam dál do místnosti, atd.). Napadla mě kalanchoe (modřiny však nemám), ale i ta chce své...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

vika - (12) - 134.58 (?), 22.3.2009 1:00, zobrazeno: 9901x

Som zaciatocnicka v starostlivosti ohladom kvetin, a tak by som potrebovala poradit, ze ake trvalky by som si mala zasadit do kvetinaca (nemam zahradu a ani balkon) aby mi vela kvitli a ako sa o ne starat. Chcela by som nejake celorocne kvitnuce aby mi zkraslovali byt. Dakujem za informacie.Veronika

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 176.18 (?), 22.3.2009 21:05

Vybírejte z pokojových květin, venkovní trvalky v bytě dobře neporostou a navíc nekvetou celoročně. Dlouho kvetoucích pokojovek je mnoho.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 22.3.2009 23:51

Vždyť to nemusí být vyloženě kvetoucí rostliny.  Já bych zkusila okrasné kopřivy, které na sluníčku někde za oknem udělají parádu po celý rok.  Nebo můžete zkusit bylinky. Třeba levandule se dá pěstovat i doma v květináči, krásně kvete a ještě provoní byt.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Hráběnka - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 242.231 (?), 23.3.2009 18:00

Veroniko, napište, do jakého prostředí si chcete kytky pořídit (světlo-šero, vlhko-sucho, na okno-někam dál do místnosti, atd.). Napadla mě kalanchoe (modřiny však nemám), ale i ta chce své...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vika - (12) - 134.58 (?), 24.3.2009 21:28

mala by som kvety pri okne na polcike (zmesti sa tam tak 10 kochlikov) a okno je smerom na juho-zapad, ked svieti slnko tak maju dost svetla.

Mam rada kvitnuce kvety, ozivia mi izbu, zelene su fajn ale radsej by som pestovala kvitnuce trvalky :) tak ak mi mozete poradit nejake druhy, budem vdacna :) Mam rada zlte, fialove, cervene :) ale aj ine farby su vitane :)

Bylinky som uz skusala ale moc ma to v pestovani neuspokojuje...

Diky moc za tipy :) V

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika