Venkovní ibišek



Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?)
19.4.2010 12:33
Ahoj, tak ibisek byl prikryty bilou netkanou textilii celou zimu a pod snehem. Zda se, ze tvrde spi:), nebo uschnul, vetvicky jsou ale pruzne. Dosud zadna znamka zivota a pritom vloni tak krasne kvetl. Nemel by uz zacit rasit? Mam ho lehce zastrihnout?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 27.7.2009 8:40
ibisek ten syrsky je hodne nenarocny, asi si myslim, ze mu musi uskodit jen mokro, protoze ja ho zaleju malo a jeste navic tak 2x do roka a uz ted kvete jak posetily :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?), 25.8.2009 10:47
Dobry den, posilam fotku meho Ibisku, ktery jsem koupil v Lidlu. Jak uz jsem psal, mel jsem obavy, jesli se chytne, no a vidite, uplne bez problemu a nadherne kvete. Uz odkvetlo asi 6 kvetu a stale ma plno poupat. Je to radost! Jen mam trosku obavy ze zimy, jsme v udolicku, kde se v zime prohaneji mrazive vetry. Bylo by vhodne jej prikryt bilou netkanou textilii? Zdravi vas Sterba
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.39 (?), 25.8.2009 15:25

Pokud u Vás nejsou extrémní mrazy a holomrazy, pak sice často namrzne, ale málokdy vymrzne celá rostlina. Přikrytím ovšem snad nic nezkazíte.

Když namrzne, obvykle ze staršího dřeva obrazí; je však třeba mít trpělivost - raší pozdě.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?), 26.8.2009 9:53
Diky za odpoved! Radeji ho prikryju! Sterba
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 207.2 (?), 19.4.2010 12:33
Ahoj, tak ibisek byl prikryty bilou netkanou textilii celou zimu a pod snehem. Zda se, ze tvrde spi:), nebo uschnul, vetvicky jsou ale pruzne. Dosud zadna znamka zivota a pritom vloni tak krasne kvetl. Nemel by uz zacit rasit? Mam ho lehce zastrihnout?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.143 (?), 20.4.2010 10:51

Dobrý den, mám stejný problém, nevim jestli mi ibisek zmrznul, nebo uschnul, nebo jestli mam jeste cekat, jestli obrazi?Poradite nekdo, dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 49.39 (?), 20.4.2010 11:41

Čekejte. Ibišky raší opravdu velmi pozdě a nyní se teprve budou probouzet. Doporučuji ještě alespoň měsíc počkat a dát jim šanci vyrašit třeba i hodně opožděně.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 88.74 (?), 12.9.2009 22:37

Dobrý den, pořídila jsem si dva venkovní ibišky. Kdesi jsem četla, že ideální je zasadit je ven v předjaří. Nebude problém, zasadit je koncem září? Nebo je lepší nechat je zimovat v chladné místnosi a sázet ven až na jaře? Děkuji za tipy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Coda - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (191) - 218.48 (?), 7.9.2010 8:46
Dobry den, mam Ibisek s. druhym rokem, roste pekne, ma spoustu poupat, ale zacal kvest asi ptred 14ti dny. Zrejme do zimy vse nevykvete. Jak je to u vas?
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.43 (?), 27.9.2010 11:18

U nás je to taky tak. Docela ráda bych věděla, jestli by šlo je nějak přirychlit, poněvadž u nás začínají rašit hodně dlouho a potom pozdě kvetou. Bílý ibišek jsem vloni přesadila, že jsem si myslela, že nekvete, protože má málo slunce, ale on stejně letos nevykvetl i když měl asi čtyři poupata a začíná již žloutnout. Fialový je pěkný, ale květů si moc neužijeme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika