Příspěvky uživatele - Coda

Pieris, 9.4.2017 Obsahuje fotku
Ahoj, prikladam fotku, jak vypada Pieris po osmi letech:)
Habr, 6.6.2016
Fakt?, ze kvete jen ten jeden:)
Jak se jmenuje?, 5.6.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, cestou na chalupu jsem udelal detail. S.
Jak se jmenuje?, 3.6.2016
Diky vsem za odpovedi, je to opravdu ten jilm:)! Sterba
Jak se jmenuje?, 1.6.2016
Diky! Pokusim se ho sehnat:) Sterba
Habr, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, mam na chalupe dost habru, ale jen tento jeden (ten levy) ma na konci vetvicek - nevim jak to nazvat:). Taky se jste s tim setkali? Diky! Sterba
Jak se jmenuje?, 1.6.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, jak se, prosim, jmenuje tento listnac? Diky! Sterba
Kvetinac, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, tak ubehly zase skoro 3 roky a muj Fenix jsem musel zase presadit. Tuto zimu jsem ji dal do chalupy, kde bylo temer k nule... bal jsem se o ni, zaleval ji, aby nezaschla. Zda se mi, ze to vydrzela, pristi zimu uz to riskovat nebudu a púujde... celý příspěvek >
Přežije Pelargonie mráz?, 2.5.2016
Ahoj, reaguji az ted - tak nevydrzely. Asi pred mesicem jsem je vyklopil na kompost a do substratu zasadil koupene v Lidlu. Vsechny se krasne chytly a dnes jsem je dal ven na parapet. Kdyz prijdou zmrzlici, tak je zase schovam. Diky za rady!!!... celý příspěvek >
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 7.12.2015
Andelske trubky, navecer nemaji konkurenci!
Přežije Pelargonie mráz?, 3.11.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, vcera jsem zastrihnul nase previsle muskaty. Kdyz je ulozim do garaze (tmavsi), kde nemrzne a obcas je zaleju, aby nevyschly, obrazi mi na jare, nebo je mam vyklopit na kompost? Diky! Sterba
Jak se jmenuje tato rostlina?, 3.11.2015
Ahoj, vsem dekuji moc za odpovedi! Takze ji vyklopim na kompost. Meli jsme ji na hrbitove a delala tam paradu. Pristi rok zakoupime opet. Sterba
Jak se jmenuje tato rostlina?, 2.11.2015 Obsahuje fotku
a kdyz ji zkratim a zeminu budu udrzovat pres zimu vlhkou, obrazi mi na jare? Dekuji! Sterba
Vistárie, 14.10.2015
Ahoj, vim, ze vse z Vistarie je jedovate, potrebuji ale vedet, jestli ponechani lusku neoslabi rostlinu natolik, ze pristi rok nepokvete
Vistárie, 13.10.2015 Obsahuje fotku
Ahoj, po bohatem kveteni mi zustaly na Vistarii tyto lusky. Co s nima? Ostrihat?, nebo jsem to mel udelat hned po odkvetu? Diky za radu! S.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika