Nekvetou nějak brzy?



romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 39.128 (?)
14.5.2010 22:55

Podařilo by se někomu s kvetoucími či téměř kvetoucími výše uvedenými rostlinami vložit aktuální foto? Je to úplně neskutečné. Teď mě napadlo, že velkolisté kvetoucí hortenzie jsem rovněž viděla v tuto dobu, ale v Praze v různých květinářstvích, v květináčích. Máte ony hortenzie volně v záhonu po celý rok? M.R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
host - 248.20 (?), 14.5.2010 8:12, zobrazeno: 11340x

Dobrý den, na zahradě jsem objevila, že mě už bud kvést hoztenzie velkolistá, má pěkný poupata už a čechrava, dost mě to překvapilo, myslela jsem, že čechravy kvetou až od léta a hortenzie až v červnu.Také někomu z vás budou kvést?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marcela Brychtová - (22) - 85.226 (?), 14.5.2010 12:22

Dobrý den, hortenzie velkolisté máme už také na květ. I hortenzie řapíkatá vypadá, že pokvete co nevidět. Marcela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 14.5.2010 15:53

Zdravím, včera jsem doslova zírala ve Znojmě na obrovskou rozkvetlou hortenzii.Taky se mi to zdá nějak brzo, ale asi to tak má být.Krásný den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 39.128 (?), 14.5.2010 20:13

Tak to jsem ještě neviděla za spoustu roků. I letos nemám na hortenzii velkolisté zatím poupata, má teprve malé listy. Poupata má pouze popínavá hortenzie, ale i u ní bude ještě "chvilku" trvat než se rozvinou. Čechrava začala teprve nedávno vyrážet ze země, nyní má lístky cca 10cm. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 248.20 (?), 14.5.2010 21:47

Myslím si, že to bude asi polohou, kde kdo žije.Já bydlím ve Východních čechách na Hradecku, tak tady už hortenzie i čechryvy budou kvést co nevidět, nejdéle do 14dnů.Možná ale dříve, podle počasí asi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 176.18 (?), 14.5.2010 22:08

No, já jsem přímo v HK a mám to stejně jako paní Romila...  :-))        Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 248.20 (?), 14.5.2010 22:29

já jsem 4km od Hradce a bude mě to všechno kvést, mám ale zahrádku chráněnou ze 3 stran zdí.Nevím jak je to jinak možný...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 39.128 (?), 14.5.2010 22:55

Podařilo by se někomu s kvetoucími či téměř kvetoucími výše uvedenými rostlinami vložit aktuální foto? Je to úplně neskutečné. Teď mě napadlo, že velkolisté kvetoucí hortenzie jsem rovněž viděla v tuto dobu, ale v Praze v různých květinářstvích, v květináčích. Máte ony hortenzie volně v záhonu po celý rok? M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.20 (?), 15.5.2010 18:02

Určitě to zítra vyfotím a snad se mě to sem podaří fotky vložit, čechrava je celá obsypaná poupaty a je krásně rozrostlá.Hortenzii jsem koupila letos v zahradnictví těsně když začala rašit, přesadila jsem ji hned do záhonu, za ty 2 měsíce se udělala moc pěkná a minulý týden jsem objevila první poupata.Sousedi ji mají taky už moc pěknou.Ale je pravda že ji mám chráněnou u zdi, kde ji nehrozí žádné mrazy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 15.5.2010 18:19

Benešovsko, hortenzie velkol teprve pučí listy, kde nevymrzly, hortenz popínavá letos poprve po letech má květy před rozvinutím, čechrava vypučela, má tak deset cm. Jo a brutálně mi omrzla všechny poupata rhododen, aspoň doufám, že jen vymrzla a ne nějaká choroba

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika