Příspěvky uživatele - Marcela Brychtová

Komule davidova, 28.7.2010
Dobrý den Zdeno, komulí mám několik jsou úžasné a nepotřebují žádnou zvláštní péči. Na zimu je nestříhám ani nezakrývám. Střih provádím až z jara na cca 30 - 50 cm výšky. Komule kvetou stejně jen na nových výhoncích. Krásně voní, jsou obležené... celý příspěvek >
Předzahrádka, 22.7.2010
Dobrý den, před rokem jsem zakládala sice o hodně větší, ale jen květinový záhon. Záleží co se Vám líbí. Od jara mi tam stále něco kvete: čemeřice, tulipány, narcisy, krokusy, pomněnky, chrpy, denivky, floxy (několik druhů i barev),... celý příspěvek >
Co to je za plevel?, 15.7.2010
Dobrý den, to by mě také moc zajímalo. Máme ho po celé zahradě ve spárách na chodnících a velmi špatně se vytrhává. Díky. Marcela
Které květiny slimákům nechutnají, 14.7.2010
Dobrý den všem, mě zatím přežily keře komulí (větve leží hodně na zemi), muškáty, hortenzie, gazanie, karafiáty, podzimní astřičky, muškáty (ty mám v květináčích posazené na pařezech v trávníku), bylinky všeho druhu, mombrecie, floxy. Všechno ostatní... celý příspěvek >
Neznáme jméno, 12.7.2010
Dobrý den, kytičku jsem zakoupila v zahradnictví jako letničku, ale také bohužel bez bázvu. Marcela
Řebčík královský, 9.7.2010
Ještě je na prodej brzy. V obchodech bývá někdy už od srpna. Marcela
Jiřiny a slimáci, 15.6.2010
Sázela jsem jiřiny až po zmrzlých. Teď jsou už celkem vzrostlé, celkem všechny přežily, ale nějaký ožraný pahýl se také najde. Letos je naštěstí slimáků u nás zatím pomálu. Zahradu nemohu ničím sypat, jednak jí máme docela velkou a hlavně máme... celý příspěvek >
Po aplikaci Sava voda zhnedla. Co s tim?, 14.6.2010
Dobrý den, Já dávám do bazénu jen chlór a na Ph rozvařím krystalovou sodu, kterou tam naliji. Používáme pískovou filtraci. Vodu máme krásnou. Marcela
Klíšťata zvířecí a lidské, 12.6.2010
Dobrý den, zda se klíšťata dělí na zvířecí a lidská nevím. Ale zato s jistotou vím, že se do nás klidně zakousnou klíšťata černá, rezavá, světle hnědá od velikosti úplně miniaturní až po obry. Každý rok máme klíšťata ze zahrady v Praze, z chaty na... celý příspěvek >
Živý plot ze smrků, 2.6.2010
Dobrý den, uvnitř smrk prostě nedoroste. Měli jsme "smrkovou stěnu" léta, vysokou 10 m, možná víc. Vloni jsme vše vykáceli, osadili znova. Toho světla, prostoru, prostě nádhera. Doporučuji vykácet a osadit znova. Marcela
Co s posbíranými slimáky?, 1.6.2010
Já je hážu do kýble a posypu solí, rozpustí se.
Usychající poupata muškátů, 31.5.2010
Dobrý den, také 2x týdně hnojím Kristalonem plod a květ a muškáty mám nádherné. Letos jsem byla nedočkavá a dala je ven již začátkem dubna. Suché lístky a květy odstraňuji průběžně. Truhlíky mám na terase, pořád do nich prší, vodu z podmisek občas... celý příspěvek >
Zasazení kany, 27.5.2010
Dobrý den, já je sázím nejdřív do květináčů a truhlíků. Letos ale tak rychle vyrostly, že je už mám měsíc zasazené v zemi a jsou již skoro metrové. Mám je třetím rokem, ještě nekvetly, ale jsou sami o sobě hodně dekorativní.
Prosím o pomoc při identifikaci tohoto keře, 26.5.2010
Také bych řekla, že je to černá jeřabina. Používám syrové bobule na ozdobu pohárů nebo zpracovávám na marmeládu.
Komule, 25.5.2010
Dobrý den, přesadit se ještě dají. U jednoho už vzrostlejšího keře jsem si myslela, že vymrznul. Ale po vykopání mi to nedalo, zasadila jsem ho jen tak do velikého květináče a už má 30 cm vysoké výhonky. Budu ho tedy opět sázet do země. Navíc mám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika