Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěstuji tuto nádheru už 4. rokem a pokaždé mi zatím vykvetla. V létě chce opravdu hodně vody. Protože je to můj miláček, tak jí dávám v každém případě trošku vlažnou. Jakmile ji nebudete zalévat, tak ji úspěšně zlikvidujete (první vlastní zkušenost). V létě má ráda plné slunce, tomu odpovídá ta spotřeba vody. Hnojím v létě při každé zálivce. V zimě nehnojím, ale zalévám stejně, jako každou pokojovou kytku v zimním období. Na zimu se musí uklidit do bytu.Teda já ji tam dávám. Barevné listeny se objeví po čase, nedovedu říct, čím se to řídí, protože mám 2 barevné varianty a každá vykvetla v jiný čas. Kvete i v zimě doma za oknem.Množí se dost těžko, teda aspoň mně se to moc nedařilo. Odlomí se trošku zdřevnatělý obnůžek a já ho dávám hned do hlíny. Po mnoha nezdarech se mi osvědčilo píchnou  obnůžek k nějaké rostlině do květináče. K takové, která má ráda vlhkou zem. Bougainvillea se může pěstovat jako keř, stromek, převis. Prostě co chcete. Dbejte hlavně na tu vodu, ale ne bažinu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika