Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den! Budu od nuly zakládat zahradu, představuji si kompaktní porost bez mezer tak, aby trvalky nakvétaly postupně po celou sezónu. Nejsem schopná nikde vyčíst ucelený návod, jak na to. Asi je to know-how zahradnických firem, ale nějak se mi nechce davat X tisíc za projekt ��. Trvalky bych asi pravidelně proložila jarními cibulovinami, aby co nejdřív na jaře byly barvičky a jak dál? Jaké rostliny a jak daleko od sebe, aby za např. 3 roky byl ten prostor plný? Jsou nějaké květiny, které se vedle sebe nesnesou? Co mi poroste pod ořešákem? Chtěla bych tam živý plot z pustorylu, forsythie a šeříku, ale zrovna posledně jmenovaný je na tom poblíž dost bídně, jen nevím, jestli je to tou blízkostí ořešáku nebo je jiný důvod. Měla jsem za to, že šeřík je takové křoví, které roste všude, ale i obyčejný odkopnutý i nějaký "lepší" koupený tam vyloženě živoří. Opravdu je ořešák tak špatný pro ostatní rostliny? Předem děkuji za všechny rady a tipy!
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika