Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?)
11.7.2019 10:49

Jestli vy nejste moc cimprlich...
Mohu jen připomenout, že kvalita plodů je u pozdních třešní diametrálně vyšší - velikost, konzistence chuť, vhodnost ke konzervaci. Pouze na kvas se hodí víc skoré měkké odrůdy.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 250.194 (?), 10.7.2019 20:51, zobrazeno: 10264x

Dobrý den všem, název tématu je trochu kostrbatý, ale celý popis by se mi tam nevešel :-)

Sháním třešně (2 kusy), které jsou natolik rané, aby unikaly červivosti...

U většiny odrůd se udává, v jakém třešňovém týdnu dozrávají - no ale kde se to láme?

Je mi samozřejmě jasné, že to může být každý rok trochu jinak, že na to má hodně vliv jaké je jaro, jaké jsou teploty v červnu... ale prostě zhruba, všeobecně.

Budu vděčná za odpovědi např. 3. třešňový týden je ve většině let v pohodě... 

Nebo - třešeň zrající v 4. třešňovém týdnu bude červivá vždy... apod...

Ptám se proto, abych si nezasadila na zahradu zbytečně stromy, u kterých by nikdo plody nejedl. 

Děkuji za všechny odpovědi!

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 212.49 (?), 10.7.2019 21:30

1TT. a 2TT. určitě nečerviví. U 3 TT. (polovina června) jsou zpočátku bez červů, v plné zralosti až do černa jsou pak červivé, to tvrdil známý co ji má. Je zbytečné sadit 1 a 2tt, úrody se kryjí a odstup někdy není ani týden.  MH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 250.194 (?), 11.7.2019 8:48

Mockrát děkuji!!

Bohužel u nás by bylo zbytečné sadit cokoliv co červiví - nikdo by to nejedl :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 11.7.2019 10:49

Jestli vy nejste moc cimprlich...
Mohu jen připomenout, že kvalita plodů je u pozdních třešní diametrálně vyšší - velikost, konzistence chuť, vhodnost ke konzervaci. Pouze na kvas se hodí víc skoré měkké odrůdy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.34 (?), 11.7.2019 11:21

Dobrý den, řešila jsem to svého času též stejný problém - pan Vysoužil má jistě pravdu, co se týče kvality pozdních třešní, ale mě se červi v třešních protiví též. Vysadila jsem proto Rivan a Burlat vedle sebe / bylo psáno že obě odrůdy " unikají vrtuli třešňové "- jsou důležité tyto obě i kvůli opylení/ - a naprostá spokojenost. Máme nejranější třešně bez červů, nezavařujeme, raději je sníme nebo rozdáme. Když byly stromky malé, bojovali jsme o úrodu vzhledem k ranosti se špačky, teď už je dost pro všechny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 161.34 (?), 11.7.2019 11:23

Omlouvám se, že mi uniklo písmenko z příjmení pana Vysloužila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 11.7.2019 12:12

asi záleží aj od polohy. u mňa v 800 mnm nepoznám červivé čerešne. mám síce len dva stromy, ktoré rodia. napoleonova čerešňa, tá je 6. týždeň a druhá neznáma odroda, ktorá kvitne neskôr ako napoleonova a čerešne dozrievajú skôr. tým len chcem povedať, že najlepšie je pýtať sa susedov čo pestujú, aj keď napr. u mňa to je problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 11.7.2019 13:48

Nejen hrozny, jablka a meruňky... I třešně se dají chemicky ošetřit. Nepotřebují moc, ale výsledek je dobrý. Jinak by se ty nejlepší třešně nedaly někde ani ochutnat. Já je tedy neošetřuji, ale kdyby to bylo nutné, musel bych reagovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 250.194 (?), 11.7.2019 17:54

Děkuji všem za odpovědi.

O tom že chrupky jsou kvalitnější vím, a jestli jsem cimprlich je jen moje věc.

Pořád lepší třeba méně kvalitní třešně, které u nás budou k užitku, než kvalitnější, které ale kvůli červivosti zůstanou na stromě.

Zavařovat neplánuju.

Chemii používat nechci.

A díky za tip na Rivan a Burlat, ten Rivan mám mezi předvybranými, ale o Burlatu jsem našla info že "náchylná k monilióze a praskání, vhodná pro polohy sušší bez pozdních jarních mrazíků"...  je to opravdu tak?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 253.238 (?), 11.7.2019 18:17

Na vrtuli tresnovou se pouziva Spintor (ucinna latka Spinosad), coz neni chemie, ale produkt pudni bakterie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika