Příspěvky uživatele - 161.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Novozalozeny travnik plny plevelu, 11.9.2019
A to já bych zase nevydrzela a postříkala Bofixem hned, jak už po tom začnete chodit. Plevele je tam hodně, ať zbytečně neutlačuje a udělá místo " ušlechitelému" trávníku. Ještě je dost času do zimy. My jsme stříkali Bofixem asi týden po prvním... celý příspěvek >
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 4.9.2019
Omluva za překlepy, psala jsem v rychlosti. Za mne tedy- zase bych pořídila obě- A i T.
Tsunami, Auroru nebo Radku? Co rodí nejdříve?, 4.9.2019
Dobrý den, mám Tsunami a Auroru plodící- u mně zralost Tsunami je tedy téměř o 14 dnů dřív-  bohužel jsem si to přesně nezaznamenávala. Prakticky to znamenalo : ojedli jsme Tsunami-  dozrávala postupně a pokračovali jsme Aurorou, na kterou... celý příspěvek >
Praskání plodů a následná monilióza, 7.8.2019
Myslím, že se to stává nám všem, kteří nestříkáme proti monilii plody. Já stříkám poctivě jen 2- 3x v květu dle počasí, potom už ne a část úrody mi bohužel taky tímto způsobem odchází - jak meruňky, tak broskve. Některé odrůdy jsou citlivější, u mne... celý příspěvek >
Cykas vyhonky?, 17.7.2019
" To nejsou výhony ale listy"? Nejsem odborník na výhony ani nna listy ale!  Wikipedie praví: výhonek: část (nedřevnatá) rostliny, která se odděluje od hlavního těla... tak vám nevím knedlík nebo nok???...
Cykas vyhonky?, 17.7.2019
A co byste s tím chtěl (a) dělat? Je to přirozené rozrůstání mladé rostliny, s tím se přece nic nedělá, cykas se rozrůstá tímto způsobem a nové výhonky se objevují pravidelně, pokud se rostlině daří dobře. Zesílí a budou pěkné. Odstřihávají se jen... celý příspěvek >
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 11.7.2019
Omlouvám se, že mi uniklo písmenko z příjmení pana Vysloužila.
Třešně - do kterého třešňového týdne nečerviví?, 11.7.2019
Dobrý den, řešila jsem to svého času též stejný problém - pan Vysoužil má jistě pravdu, co se týče kvality pozdních třešní, ale mě se červi v třešních protiví též. Vysadila jsem proto Rivan a Burlat vedle sebe / bylo psáno že obě odrůdy " unikají... celý příspěvek >
Japonský javor umrzl obrazil neroste, 12.6.2019
Omrzlé to není, je to houbová choroba - letos mi to jeden udělal taky, javory na to trpí, mám jich několik. Já vždy jen ostříhám do zdravého dřeva, naštěstí to nikdy nebylo fatální. Zda postřikem lze něco zachránit, buď odpoví internet nebo někdo... celý příspěvek >
Změna barvy folie v bazénu, 5.6.2019
243.114 - to jste jako chtěl být vtipný??? Ubohost..myslím, že komenzaci jsme pochopili všichni.
Střašlivě zaplevelený záhon trvalek, 19.7.2013
Všem moc děkuji za rady... Mrzi mě, že neexistuje nějaké spasné řešení :(  Mám dvě male děti a dělam ve směnném provozu a ted nedělam nic jiného než denně pleju :) je možné, že mé pleti je nějak neučinné, protože čim vic pleju tim vic to roste... celý příspěvek >
Střašlivě zaplevelený záhon trvalek, 19.7.2013
Dobrý den, mám prosbu a dotaz. Zakladala jsem na jaře nový veliký záhon trvalek (20x1,5m), záhon mi srovnal bagr, do nově nasypané hliny jsem zasazela velike množstvi trvalek a nějak mě nenapadlo to před tim odplevelit :(nyní mám už docela hezké... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika