Plašič na špačky a jiné ptáky



hauser - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (383) - 113.121 (?)
16.6.2008 23:52

Zkuste cédéčka. Fakt dobrý!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 128.84 (?), 16.6.2008 20:26, zobrazeno: 52271x

Zdravím.Sháním návod na výrobu opravdu účinného plašiče na ptáky.Vše co jsem měl se minulo účinkem.Díky. l.jerie@seznam.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
hauser - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (383) - 113.121 (?), 16.6.2008 23:52

Zkuste cédéčka. Fakt dobrý!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 16.6.2008 23:59

Cédéčka jsou opravdu dobrá. Také se mi ale líbí různé větrníky, které jsou jednoduché a vítr je náš dobrý pomocník.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 213.14 (?), 17.6.2008 8:47

CD máme taky odzkoušená. Na dlouhých provázcích, aby se hodně a rychle otáčela a házela šajny. Ale taky máme odzkoušeno, že fungují jen omezenou dobu, takové 2 - 3 týdny. Sojky jsou poměrně učenlivé a jak je žene hlad i zvědavost, dřív nebo později zjistí, že jim ty cédéčka neublíží. Myslím, že to samé platí i o větrnících a jiných plašítkách u veverek, zajíců a jiné havěti, pokud jsou stále stejná, na stejných místech, stejně vrčí, stejně blýskají...

Věra Hýlová

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Bajas - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 149.16 (?), 29.5.2013 9:32

Škorce - špačci.

Tak už ich tu máme zpäť, včera ma po záhrade sprevádzal ich charakteristický zvuk. Na susedovej hruške ich sedelo celé mračno. Minulý rok sa mi pustili najprv do Priesvitného letného, a potom i do nezrelého Spartana.  Čo bude na ne platiť tento rok?(CD?)  Bajas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jindrus - (1) - 95.4 (?), 11.12.2015 9:05

Ty cédéčka jsou dobrý tak na vypálení očí, když to má člověk na zahradě, tak je jak v šílené počítačové hře, kde mu protivníci soustavně svítí do očí. Nna zahradě na podzim když dozrává ovoce umístíme vždycky elektronický plašič na ptáky který ochrání to co potřebujeme, což je pár stromů s ovocem. Používáme Deramax-Bird protože nám kdysi výrobce slíbil že když s tím nebudeme spokojení tak to můžeme vrátit ale je to v pohodě takže před sezónou to zapneme a po sezóně se to schová na další rok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 128.84 (?), 17.6.2008 16:06

Díky zkusím..vbje

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 187.253 (?), 21.6.2008 14:41

Můj děda říká, že než, aby strom napadaly stovky špačků, je dobré udělat jednomu budku a on si ten strom už před dstatními uchrání.Tak nevím, my s tím zatím problém nemáme, ale asi budku nasadíme.Raději oželím páru třešní, před stovkami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Daneek - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (91) - 79.130 (?), 22.10.2008 13:24

Moje babička měla plašení na dálkové ovládání. Měla střapce z alobalu (CD ještě tehdy nebyla) a k nim dlouhé špagátky normálně na chalupě do okna. Když viděla ptáka, zatahala za provázek.

Moje babička vůbec měla samé "praktické" zlepšováky, třebas přepínala televizi smetákem aby se nemusela natahovat :-)

Neexistuje nějaké zvíře plačící ptáky a neřeroucí třešně? co třeba nějaký had? Kočka?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 22.10.2008 13:36

Naše kočky strašně rády lezou po stromech a po výškách. Tak jim manžel udělal na každý strom takové odpočívadlo z kousku prkýnka.  Když hledám některou z koček, vždycky ji najdu na některém odpočívadle. Je to úžasný živý plašič na ptáky.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika