Příspěvky uživatele - 213.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
plzák španělský - běh na dlouhou trať, 2.7.2008
Suché mrtvolky slimáků po Vanishi mi nevadí: pokud jich přibývá, je Vanish stále účinný. Při vlhkém deštivém počasí tak po 14 dnech vyprchá a je potřeba návnadu obměnit. Díky Vanishi mám letos i jahody, salát nebo cuketu. A cena je taky přijatelná.
MCCuloch Edition 1 vs. Gardol 5350 SPE, 20.6.2008
McCulloch - 53cm, Honda CGV 160, 3,3kW/4,4PS, přední pohon, lanko, 5 poloh cntrální, ocel, 72 litrů, 42 kg, kola 200 poháněná přední, 355 volná zadní Gardol 5350 SPE - 53cm, B+S 625, 190cm, 2,51kW/3,4 PS, pohon zadní, elektrostart, 5 poloh... celý příspěvek >
Plašič na špačky a jiné ptáky, 17.6.2008
CD máme taky odzkoušená. Na dlouhých provázcích, aby se hodně a rychle otáčela a házela šajny. Ale taky máme odzkoušeno, že fungují jen omezenou dobu, takové 2 - 3 týdny. Sojky jsou poměrně učenlivé a jak je žene hlad i zvědavost, dřív nebo... celý příspěvek >
kácení třešně, 17.6.2008
Vykopávali jsme třešeň zhruba stejně starou letos v únoru ve dvou a šlo to překvapivě snadno, třešeň měla kořeny překvapivě mělce uložené, žádný kůlový kořen, žádné silné boční kořeny (příspěvky z 10. a 11. února 2008). Takže asi dokud nezačnete... celý příspěvek >
Blecha ze zahrady do bytu?, 16.5.2008
Různé druhy blech žijí na nejrůznějších druzích zvířat, tedy skoro na všech. Blechy mají veverky, ježci, krtci, myši, plchové, kočky, psi a to jak v kožichu, tak v pelechu nebo v doupatech, blechy bývají i v ptačích hnízdech. A jsou lidé, kteří... celý příspěvek >
Kompostér, 4.4.2008
Paní Blanko, víte, že to byl dobrý nápad mít ty kompostéry dva (já nemám místo, viz výše). Ale na horách, na obhospodařovaných 50 arech máme velkou ohradu na kompost, rozdělenou na půl. Do jedné se vrší čerstvý odpad, druhá půlka loňská se už dá... celý příspěvek >
jakou ruční vřetenovou sekačku?, 23.1.2008
Vřetenovku Gardena 300 mám už tři roky a nemám výhrady. Kosím totiž jen asi 25 čtverečních metrů trávníku. Takže nevýhody, že nemá koš a musí se tlačit trochu silou, aby sekala, mi bohatě vynahradí, že nenatahuju kabel od SPOLEČNÉ ELEKTRIKY ve sklepě... celý příspěvek >
Rychlokurz zahradničení, 18.10.2007
Na obranu pana Vysloužila (jeho příspěvky si pamatuji nejvíc) a mnoha jiných přispívajících. Na tomto DISKUZNÍM FÓRU se mi nejvíc zamlouvá, že skutečně jako DISKUZNÍ FÓRUM funguje. A o to jde především. Striktních rad, postupů a těch jedině správných... celý příspěvek >
Mombrecie, 17.10.2007
Montbrecie mám už více let. Ohledně přezimování: nejsou tak náročné jako mečíky, ale vymrznout mohou. Tam, kde je pravidlem dostatečná sněhová pokrývka a nehrozí holomrazy, mohou zůstat v zemi. V oblastech, kde padá sněhu málo a tudíž zem může někdy... celý příspěvek >
ovocnářská školka na Ostravsku / Frýdecko Místecku, 4.10.2007
Náhodou jsem stihla výstavu i jejich nabídku na tuto sezonu. Meruňky nabízí tyto: Goldrich, Harcot, Harogem, Kompakta. Doporučuju ověřit telefonicky, jestli už je prodávají. (Loni jsem jela pro renklodu na dvakrát. Stromky chystají k prodeji až... celý příspěvek >
ovocnářská školka na Ostravsku / Frýdecko Místecku, 21.8.2007
Bruzovickou školku doporučuju taky - z vlastní zkušenosti adresa Bruzovice 100 místní část Velicesta 739 36 Sedliště tel. 55 865 3178 p. Antoním Koběluš Na podzimní výstavě Zahrada v Ostravě na Černé louce v polovině září rozdávají seznam odrůd,... celý příspěvek >
Jaké vápno do kompostu?, 7.8.2007
Jakési zkušenosti s kompostováním mám (aby bylo co na podzim zarývat do záhonů nebo přisypávat k trvalkám), jen to není to pravé zahradnické kompostování, to je celá věda. Na oddenky, kořeny a odkvetlý plevel se semeny vápno ze stavebnin dávám, ono... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika