Příspěvky uživatele - hauser

Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 21.3.2024
Tak předpověď vypadala blbě ale nakonec Po, Út, St...-0,5, -2 a -1, s postřikem se to snad zvládlo (Židlochovicko), věřme že aspoň na ty knedlíky bude  Zdravím
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 18.3.2024
No, občas člověk musí uznat silný argument, meruňky ven a dám se na broskve...
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 17.3.2024
Zdravím,  nic pozitivního, dnes mají být -2, zítra a pozítří -3 (Židlochovicko), trocha se dá zachránit postřikem ale je to takový nasranismus s bezmocí. Je to zvláštní pohled na sněženky a kvetoucí meruně... tak si říkám jako loni, třeba... celý příspěvek >
Zase špičák, 18.11.2023
Zdravím, tak ten kdo sem zasel špičákové sémě jsem byl já. Jen jsem se chtěl podělit s ostatními ale nešlo se přihlásit, změnit, smazat, prostě nic, proto jsem dále nereagoval a snad jedinou byla paní Lída, která pochopila proč, tímto Vás paní... celý příspěvek >
Třešeň Generalskaja, 7.11.2023
Zdravím, Zaujala mě v jednom zahradnictví, zkusil jsem, už je v zemi. Máte někdo osobní zkušenost s touto odrůdou? 
Meruňky letos?, 9.5.2023
Zdravím, Tak jsem dnes spočítal meruňky (plody) na dvanácti stromech, za tři minuty jsem byl hotov.  
Mráz ve vegetačním období, 8.4.2023
Tak jsem to přivolal nebo mě nékdo vyslyšel, do rána bílo  ...
Mráz ve vegetačním období, 7.4.2023
Co bych za sníh dal, neuškodí a květy před mrazem ochrání...
Mráz ve vegetačním období, 6.4.2023
Zdravím, tak jsem se podíval do svých poznámek a porovnal loňský konec března + začátek dubna s letoškem, loni bylo koncem března teplo okolo 20 st. od 22.3 do 29.3 ale chladnější noci a letos teplo jen od 21. do 24.3. + teplejší noci. A loňský... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období, 5.4.2023
Zdravím, napadla mě stejná otázka jako hosta 81.144, mně po postřiku fungicidem žádné květní plátky nerezavějí, pouze po mrazu nebo odkvétání. Ten váš Molotov koktejl musel mít pěkné grády... Zdravím
Žlté čerešne - Belice, 14.5.2019
Dobrý den, to se mi ani nechce věřit že už máte letos třešně. Loni mně začaly zrát první (Rychlice německá) 15.května díky tomu že teploty byly od 8.dubna nad 20 st. a po 15.4. nad 25st. Letos vidím první třešně až na začátek... celý příspěvek >
Bergeron je nejlepší, 28.6.2018
Bergeron nejlepší? Ač ho mám také a nezatracuji jej tak ani omylem!
Velkopavlovická, 28.6.2018
Já se musím jednoznačně připojit k názoru pana Hlavatého, přidal bych ještě Ceglédi Oriás, Paviot a u nás cca stoleté stromy neznámých odrůd vzhledově i chuťově připomínající maďarské odrůdy.V 90. letech a dál se objevilo mnoho pro nás nových odrůd,... celý příspěvek >
Pomoc pri reze hrušky Clappova a Boscova flaša, 15.4.2018
Pán Peter, že vám Boscova ještě nerodila vás nemusí znepokojovat, na semenáči tato hrušeň začíná rodit 7. až 9. rok a jak psáno v jiném příspěvku, může trucovat několik let ale jednou se rozjede, zvlášť když ji rozumně přihnojíte a obryjete.Pokud... celý příspěvek >
Mladá třešeň nevětví, 20.3.2018
Dobrý den, nejdřív k podnož Gisela-je to slabá podnož.Do zahrady kterou často nenavštěvujete bych volil stromek na silné podnoži u třešně podnož Ptačku s tím, že na této podnoži vám vyroste velký strom s výdrží několika desetiletí bez nutnosti... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika