Příspěvky uživatele - Daneek

Folie na foliovník, 26.10.2017
Můžete mi poradit, jak nejlépe levně opatři konstrukci foliovníku foliíí? Mám korbu od náklaďáčku, nahoře obloukový profil, trochu křivá. Jak folie má dobrý poměr cena/odolnost a jak se napojuje? Musí se svařovat? Manžel soudí, že by šlo ohnout podél... celý příspěvek >
Založení sazenic na 3 dny, 25.10.2017
Dneska mi přijdou dva zimolezy a jeden muchovník. Budou prostokořenné.  Budu ale mít čas vsadit je až v sobotu. Mám je na ty tři dny založit dopůdy, nebo by vydržely venku třeba v igelitce a trochu pokropit? Děkuji.
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 10.3.2017
Děkuji všem Rozhodla jsem se pro Cresthaven kvůli pecce i kvuli zrání mimo prázdniny.  Doufam tedy jen, že pokud by ovoce v jednom roce zrálo dříve, nebo později, že to bude platit pro všechny druhy ovoce, že mi tedy tahle broskvoň... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 7.3.2017
Liší se Cresthaven a Redhaven v odolnosti vůči kadeřavosti?
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 7.3.2017
A jak byste vyhodnotil plody?  Je to velky rozdil proti zlutomasym?
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 3.3.2017
na dotaz "rodinná školka" se mi našly "školka již od dvou let, školné..." :-)
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 3.3.2017
No "u prodejce si vyberte" tady to v okoli vypada tak, že u prodejce si mohu vybrat odrůdu, kterou buďto nechci, nebo jsem o ní v životě neslyšela.  Když chci něco konkrétního, musím to objednat v eshopu z Moravy. kdysi jsem tady zakládala... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 3.3.2017
Máte někdo zkušenost s Benedicte?
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 3.3.2017
Ještě ta Cresthaven - dozraje vůbec? Začátek září by mi asi vyhovoval, budu doma z dovolených, mohla bych zavářet.Nesežere to hmyz, ptáci?
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 3.3.2017
Děkluji všem za podrobné reakce, všechno ještě znova pečlivě přečtu a udělám si výpisky. Půda je u nás jílovitá kyselá, je to násep, ale již asi 7 let starý, tažde už dost zhutnělý (a semtam je v něm cihla). Kmen stromku bude částečně ve stínu... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu a dejte rady k pěstování, 27.2.2017
Loni jsem pohřbila meruňku (mrtvice) a rodina mě ukecala na broskvoň. Začínám vybírat odrůdu a nechci se spolehnout na obecné texty z internetu (u meruňky nebylo nikde zdůrazněno, jak zásadní je potřik proti monilioze). Spoléhám na zkušené pěstitele... celý příspěvek >
Kukuřice ze sadby?, 26.6.2016
také děkuji za informaci, že kukuřici lze přihrnout. Měla jsem obavu, aby to nevyhnilo. Tak příští rok :-)
Kukuřice ze sadby?, 26.6.2016
Tak Vám musím dát za pravdu. Kukuřice, ač předpěstovaná, zůstala malá, fazole už mají dva metry(nakonec jsem napíchala nějaké větve). Letos jediný úspěch v tom, že moje kukuřice je oěco větší, než na přilehlém poli (což bývalo naopak). ale porost... celý příspěvek >
Mrtvice?, 24.6.2016
Asi na mě došlo. Dneska jsem uřízla celou velkou seschlou větev. Možná jsem to podělala já, z téhle větve jsem na jaře odřízla silnější odbočku a neošetřila balzámem. Teď jsem to teda fikla u kmene a ošetřila.  Na jiné poměrně silné větvi je... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 5.5.2016
Dlouhe nuzky na tyci nemame, ale zdrave drevo uz by s nima stejne neustipl. Ja mu reknu, at odreze cele ty vetve, ze kterych to jde, stejne je prehoustla. (pred dvema lety jsem ji musela kvuli monilii dost oholit, od te doby na jare neprorezavam,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika