pěstování letniček na sušení



MARTIN - (5) 
27.10.2003 13:14, zobrazeno: 14052x
prosím o podrobném pěstování letniček na sušení hlavně statice,slaměnek atd. Rovněž použití herbicidů a boj proti škůdcům.Děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host, 27.12.2005 21:07
Zde vám asi nikdo neodpoví, myslím, že tvůrcům webu šlo především o to, jak vydělat na reklamě, ale radit si máme sami. Obraťte se na nějaku solidější stránku, kde poradna funguje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host, 29.12.2005 7:00
Vážený pane
Tento web je velmi solidní, jenom ten pán chtěl poradit vysloveně komerční záležitost, což je zpravidla v celém světě zpoplatněno! Vy také dáváte zadarmo rady, pomocí nichž bych vydělával peníze? Tento web je zaměřený na běžné hobby pěstitele všeho možného a ne na problematiku, která se například uplatní při podnikání. Zájemce má možnost si zakoupit odbornou literaturu, měl by jí však pochopitelně rozumět. Já jsem profi zahradník a taky nepracuji zadarmo! Ale tady pravidelně reaguji na různé dotazy, jen nesmí být komerčního charakteru.
Podepisuji se Stanislaw, což je mé skutečné jméno.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Schrajerka - (26) - 42.60 (?), 9.8.2013 22:08

Pane Martine sice se zpožděním ale snad vám to pomůže.. Já hnojím letničky granulovaným hnojem.. Také letnbičky potřebují hodně slunce slaměnky a statice každý rok poředpěstovávám.. Žádné herbicidy a ostatní látky nepouživám zatím sem nezaznamenala žádné škůdce ani choroby. :) Hezké pěstování :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika