pěstování letniček na sušení



Schrajerka - (26) - 42.60 (?)
9.8.2013 22:08

Pane Martine sice se zpožděním ale snad vám to pomůže.. Já hnojím letničky granulovaným hnojem.. Také letnbičky potřebují hodně slunce slaměnky a statice každý rok poředpěstovávám.. Žádné herbicidy a ostatní látky nepouživám zatím sem nezaznamenala žádné škůdce ani choroby. :) Hezké pěstování :)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
MARTIN - (5), 27.10.2003 13:14, zobrazeno: 14046x
prosím o podrobném pěstování letniček na sušení hlavně statice,slaměnek atd. Rovněž použití herbicidů a boj proti škůdcům.Děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host, 27.12.2005 21:07
Zde vám asi nikdo neodpoví, myslím, že tvůrcům webu šlo především o to, jak vydělat na reklamě, ale radit si máme sami. Obraťte se na nějaku solidější stránku, kde poradna funguje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host, 29.12.2005 7:00
Vážený pane
Tento web je velmi solidní, jenom ten pán chtěl poradit vysloveně komerční záležitost, což je zpravidla v celém světě zpoplatněno! Vy také dáváte zadarmo rady, pomocí nichž bych vydělával peníze? Tento web je zaměřený na běžné hobby pěstitele všeho možného a ne na problematiku, která se například uplatní při podnikání. Zájemce má možnost si zakoupit odbornou literaturu, měl by jí však pochopitelně rozumět. Já jsem profi zahradník a taky nepracuji zadarmo! Ale tady pravidelně reaguji na různé dotazy, jen nesmí být komerčního charakteru.
Podepisuji se Stanislaw, což je mé skutečné jméno.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Schrajerka - (26) - 42.60 (?), 9.8.2013 22:08

Pane Martine sice se zpožděním ale snad vám to pomůže.. Já hnojím letničky granulovaným hnojem.. Také letnbičky potřebují hodně slunce slaměnky a statice každý rok poředpěstovávám.. Žádné herbicidy a ostatní látky nepouživám zatím sem nezaznamenala žádné škůdce ani choroby. :) Hezké pěstování :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika