Postrik proti prezimujicim skudcum



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18312) - 67.66 (?) 
10.3.2016 11:08

Žlutý sníh nebyl po Metathionu (ten nijak nebarvil, jen smrděl), nýbrž po dinitroortokresolu (Arborol, Nitrosan). 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 147.46 (?), 10.3.2016 15:04

V minulosti, tak mínus cca padesát let, jsem znal několik zimních žluťásků, mívali někdy dokonce klobouk na hlavě, ale nikdy respirátor a rukavice, proč tak činii se jich už nezeptám, protože jsou již dávno v pánu, buď jim země lehká, přestože byli mnohem mladší, než já, zemřeli v poměrně mladém věku, do důchodu jim ještě hodně chybělo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sneck - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (142) - 195.173 (?), 21.3.2016 15:14

Prej se jedna o zakazani Calypsa, pry behem 2.let, jak to dopadne se nevi, snad ne no..je to od cloveka z Lukromu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Vinšálek - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1862) - 68.74 (?), 21.3.2016 18:34

Nevím, proč v souvislosti s přezimujícími škůdci je téměř v celém vlákně řeč o zimním postřiku, či Arborolu a Nitrosanu. To přeci jsou záležitosti staré více než čtvrt století.
Přezinující škůdci se snad hubí nejdříve ve fázi rašení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mortimer - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 132.47 (?), 21.3.2016 19:38

Tiež mám takú informáciu (na Slovensku) ohľadom Calypsa, že bude zakázaná, preto som si radšej zakúpil do zásoby. Ináč dájú sa postreky zakázané úniou nakúpiť aj na Ukrajine - my to máme blízko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4483) - 38.136 (?), 21.3.2016 21:18

Skutečně to vypadá, že Calypso končí. Uvidíme, jak to bude s Mospilanem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika