Nove odrody Sliviek



rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 179.38 (?)
30.12.2013 12:26

Joj,...není Kernlos, jako Kemlos! Každopádně budeme všici na ten zázrak dozajista zvědaví.A kdopak si časem vzpomene na dnešní TOPy?Jinak, kdo nechce experimentovat, tomu bude tak jako mě stačit Domácí slivka, Domácí velkoplodá, Bystrická,nebo Bystrická muškátová, nebo jejich klony a odnože(nikoli odkopky)-arci náchylné šárce.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                  
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 65.131 (?), 27.12.2013 17:25

Pred mesiacom mi prišla stara odroda z Belgicka slivka Belle de Thuin dost sa podoba na tu predchadzajucu ale ide o inu odrodu som zvedavy čo z nej bude viac sa dočitate z foto.

Belle de Thuin
Belle de Thuin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.147 (?), 29.12.2013 16:08

Cca pred rokem zde byla diskuze na tema "Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky" - termin prodeje stromku byl stanoven na jaro 2014. Dival jsem se na stranky prodejce - "nie je stanovený termín predaja". Takze asi z cely ty velky slavy v nejblizsi dobe nic nebude. Nebo se snad nekdo do pluotu pusti? J.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 65.131 (?), 30.12.2013 11:40

Vela zahradkarov ma pluoty zasadene len je tam jeden problem opelenie ked nemaš druheho pluota nebude uroda, kamoš mi pisal skusenosti vdobe kvitnutia neišli na to ani včeli ani čmelaci, tak som si dal zahraničnu stranku tam včeličky tak lakaju že bud do rozprašovača alebo postrekovača daju rozrobeny cukor a postriekaju stromi pomahaju si ako sa da.Na tej stranke su pluoty dost drahe nečuduj sa že sa dotoho hned tak zahradkari nehrnu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 179.38 (?), 30.12.2013 12:26

Joj,...není Kernlos, jako Kemlos! Každopádně budeme všici na ten zázrak dozajista zvědaví.A kdopak si časem vzpomene na dnešní TOPy?Jinak, kdo nechce experimentovat, tomu bude tak jako mě stačit Domácí slivka, Domácí velkoplodá, Bystrická,nebo Bystrická muškátová, nebo jejich klony a odnože(nikoli odkopky)-arci náchylné šárce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
milanfiala - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1142) - 65.131 (?), 1.1.2014 13:27

Nedalomi to musel som dat aspon obrazky sliviek ktore bi som rad mal na zahrade.




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika