Čím doplnit skladbu sadu



host - 234.75 (?)
27.3.2023 18:30

Ak varíte slivkový lekvár tak určite úrodnú a sladkú Elenu. Elena má čiastočne chuť po chuťovo výbornej Vlaške z ktorej bola vyšlachtená.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 24.5.2016 20:04

Tak pre Elenu je asi 450 metrov už asi veľa, ale v stredných polohách je výborná.Aká je Elena v okolí Parubíc pán Petr?

Pane Jano, z Eleny nadšený nejsem, je málo sladká i málo aromatická. Jen o něco málo lepší, než v té střední poloze, ve středních Čechách, v polovině řijna, v minulém roce. Mnohem lepší je Presenta, i když je u mě menší velikosti a zůstává tuhá, ovšem je velice lahodná. Jsem zvědavý na Topend a Harbellu, ale pozdnější bude i Haroma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 168.81 (?), 25.7.2016 23:36

Dobrý den.
Píšu, abych vnesl jednak trochu odlehčení do závažných diskuzí o porcování slimáků, ale především rozptýlil obavy kolegů zahrádkářů, zda Elena dozraje ve 450 m/m.
Tedy mohu jednoznačně ubezpečit, že ta moje určitě ano. Již dozrála. Asi časnější, červencová, mutace. Či tajemství „Mistra štěpaře“ nebo „Kde udělali soudruzi z DDR chybu“?
Trochu mě už jen trápí obava, aby i můj Herman stihl vyzrát do zámrazu. winkJG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 234.75 (?), 27.3.2023 18:30

Ak varíte slivkový lekvár tak určite úrodnú a sladkú Elenu. Elena má čiastočne chuť po chuťovo výbornej Vlaške z ktorej bola vyšlachtená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika